Циклова комісія викладачів фізичного виховання та ДПЮ

Фізкультура! Вона повернула мені все – серце, гнучкість, витривалість!
І головне – працездатність. Мабуть, найдорожче з усього, чим живе людина. М.Амосов

Міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає нам реалізовувати свої плани, успішно вирішувати життєві завдання і долати труднощі. В умовах розбудови українського суспільства значну роль відіграє фізична культура, яка є невід’ємною складовою частиною загальнолюдської культури, одним із визначальних факторів національного прогресу та здоров’я нації.

Здоров’я дітей – головна мета суспільства, бо саме вони визначають майбутнє благополуччя країни, подальший економічний і духовний розвиток, рівень життя, культури, науки. Нація, що не турбується про здоров’я своїх дітей, приречена до вимирання. Ніщо не може бути принесено в жертву дитячому здоров’ю – ні хвора економіка, ні падіння моральних основ суспільства.

Погіршення здоров’я дітей є не лише медичною, а й серйозною педагогічною проблемою. Хто може навчити кожну дитину обрати стиль життя, що сприятиме збереженню і зміцненню здоров’я? Насамперед – сім’я, батьки, а потім навчальний заклад, де навчається дитина, вчителі та викладачі. Звичайно, є предмети, з яких учень здобуває базові знання про здоровий спосіб життя. Але, на жаль, навчання мало сприяє вибору здорової поведінки. Завдання викладача фізичної культури – стати організатором і координатором такої спільної діяльності учнів, педагогів, медиків, батьків, яка б допомагала кожному учневі усвідомлювати здоров’я як самоцінність, обирати здоровий спосіб життя.

Мета діяльності циклової комісії фізичного виховання та ДПЮ полягає у вихованні всебічно розвинених молодих спеціалістів, збереженні і зміцненні їхнього здоров’я, фізичної підготовки.

Безпосередньо, на кого покладено таке відповідальне завдання як збереження та зміцнення здоров’я дитини, - звичайно, на викладачів фізичної культури та виховання. Тому циклова комісія фізичного виховання та ДПЮ намагається максимально вирішити та реалізувати всі завдання, які перед нею ставляться, а саме :

• виховання та вдосконалення моральних, вольових і фізичних якостей: швидкості, сили, витривалості, гнучкості та спритності;
  • виховання в учнів постійного інтересу і звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
  • пропаганда та прищеплення навиків здорового способу життя і відмови від шкідливих звичок;
  • сприяння розвитку нових популярних форм оздоровлення учнів з використанням засобів фізичної культури та спорту;
  • формування організаторських навичок;
  • підготовка до служби у лавах Збройних сил України.

Методичні проблеми, над якими працює циклова комісія фізичного виховання та ДПЮ є :

1. Вивчення та використання інноваційних та інтерактивних методів навчання.
  2. Вдосконалення проведення занять з фізичного виховання інтегральним методом.
  3. Використання принципу диференційованості та індивідуальності при дозуванні навантажень.
  4. Активізація пізнавальної діяльності на заняттях з фізичного виховання.
  5. Організація самостійної роботи учнів в позаурочний час.

До складу комісії входять:

Бакушевич Катерина Любомирівна голова циклової комісії
Дробний Віктор Іванович керівник фізичного виховання
викладач вищої категорії, старший викладач
Герич Ольга Іванівна
викладач вищої категорії
Салагай Володимир Ількович начальник штабу цивільної оборони,
викладач Захисту Вітчизни
Керівники спортивних гуртків: Васильков Б.І.
Дробний Д.В.
Шуп’яна М.М.

Поряд з активною навчальною діяльністю функціонують спортивні гуртки:

• легка атлетика
  • баскетбол
  • волейбол
  • настільний теніс

Упродовж навчального року систематично проводяться спортивні змагання з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу та низка заходів спортивної тематики, зокрема День українського спортовця та інші.

Щороку учні училища беруть участь в обласних змаганнях з різних видів спорту серед професійно-технічних навчальних закладів та посідають призові місця.

Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму найкраще в області зі спортивно-масової роботи.

Досвід, активність, наполегливість та професіоналізм – ці риси притаманні педагогам циклової комісії фізичного виховання та ДПЮ.

Фінал чемпіонату з волейболу серед дівчат

Марафон з охорони праці та безпеки життєдіяльності «Культура безпеки праці» у Львівському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму

Серед учнів ПТНЗ Львівщини проведено фінальні змагання з баскетболу

На Львівщині відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів ПТНЗ