Циклова комісія вихователів і керівників гуртків

Виховна позаурочна робота в учнівському гуртожитку Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму проводиться вихователями згідно з планами роботи і спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту» та інших нормативних документів.

Робота ведеться за такими напрямами: індивідуальна робота з учнями, організація колективу, розвиток пізнавальної діяльності, патріотичне виховання, ціннісно-орієнтована діяльність, превентивне виховання, індивідуальна та колективна робота з батьками.

Вся робота вихователів спрямована на створення сприятливого середовища для успішного навчання учнів, корисного проведення ними вільного часу.

На рівень вихованості учнів, розвиток їх суспільної активності, відповідальності, готовності до вирішення життєвих і соціальних завдань впливає систематична робота органів учнівського самоврядування, а саме: санітарної та екологічної комісій, а також комісії зі збереження електроенергії, тепла та водопостачання. Робота даних комісій заслуховується щомісячно на засіданні Ради гуртожитку.

На виховних годинах проводяться тематичні бесіди за єдиною тематикою, зокрема, бесіди про видатних людей нашої країни: Івана Пулюя, Йосипа Сліпого, Богдана Лепкого, В’ячеслава Чорновола та інших, а також за індивідуальним планом вихователя: «Культура спілкування», «Як уникнути конфлікту. Шляхи їх вирішення», бесіди на теми гігієни та санітарії, профілактики СНІДу, про шкідливість куріння, алкоголю. До розмови з учнями запрошуються фахівці різних напрямів: представники правоохоронних органів. лікарі, психологи, священики.

Упродовж року учні залучаються до екскурсій містом Лева, до музеїв та театрів.

Вихователі систематично ведуть пропаганду здорового способу життя . тому змінилося ставлення учнів до свого здоров’я, вони відвідують спортивні секції та гуртки, кожного ранку роблять зарядку.

Вихователі тримають тісний зв’язок з батьками, разом із класним керівником та майстром виробничого навчання проводять батьківські збори навчальних груп. Батькам кращих учнів на новорічні свята вручаються вітальні листівки.

В учнівському гуртожитку налагоджено тісну співпрацю: вихователь – класний керівник, вихователь – майстер виробничого навчання, вихователь – психолог, вихователь – завідувач гуртожитком.

До складу циклової комісії входять:

Вихователі

Юринц Ганна Семенівна голова циклової комісії,
вихователь вищої категорії
Терешенко Світлана Антонівна заступник директора з навчальної роботи
Даців Марія Матвіївна вихователь вищої категорії
Кіт Надія Дмитрівна вихователь першої категорії
Ленишин Оксана Степанівна вихователь першої категорії
Хоній Любов Василівна вихователь вищої категорії

Керівники гуртків

Богданова Ольга Віталіївна

Бєлоусова О.І.