Циклова комісія викладачів іноземних мов

Викладачі:

Скріль Ірина Валентинівна голова циклової комісії,
викладач англійської мови вищої категорії, викладач-методист
Башловка Анастасія Андріївна викладач англійської мови
Дудок Оксана Мирославівна викладач англійської мови
Калин Юлія Андріївна викладач англійської мови
Кинаш Тетяна Василівна викладач англійської мови
Ковальчук Богдан Дмитрович викладач німецької мови
Семенишен Ірина Валентинівна викладач англійської мови вищої категорії
Тригобюк Тетяна Сергіївна викладач англійської мови ІІ категорії

Англійська мова сьогодні просто необхідна, щоб досягти успіху у багатьох сферах та й для саморозвитку.«Володіння англійською мовою стане ключовим критерієм при прийомі на державну службу. Я думаю, що це поступово має запроваджуватися вже в найближчі роки», — сказав Президент.П. Порошенко також заявив про намір підтримати програму GoGlobal, яка визначає вивчення англійської мови одним з пріоритетів стратегії розвитку.«Україна сьогодні у глобальному рейтингу залишається серед країн з найнижчим рівнем володіння англійською. І це бар’єр для українців для переорієнтації на західні цінності і стандарти. Це обмежує нам доступ до наукових досліджень, які на 80% публікуються inEnglish. 55% веб-сторінок також написані англійською», — заявив Порошенко.За його словами, 2016 рік оголошений в Україні роком англійської мови.

Державна підсумкова атестація: Формат, критерії оцінювання та зразки тестів
Скріль І.В. ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ: ОФІЦІЙНІ ЗАВДАННЯ (РІВЕНЬ В1)

Корисні поради, як спростити і пришвидшити вивчення іноземної мови, та перелік сайтів, на яких зручно вивчати англійську:

Скріль І.В. LEARNING ENGLISH:12 порад, як швидко вивчити англійську.

22 вересня 2016 року на базі Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій відбувся обласний семінар викладачів іноземної мови професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Вдосконалення методів організації навчального процесу, вивчення і використання інтерактивних методик у процесі навчання іноземних мов». http://ptonmc.lviv.ua/index.php?news&news_id=628

Скріль І.В. МОТИВАЦІЯ ЯК ЗАСІБ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
Скріль І.В.Інтерактивні методи навчання.
Теорія і практика впровадження з досвіду українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування»
Скріль І.В.Eating Out
Describing restaurants
Скріль І.В.Відкритий урок
"Навколосвітня подорож"
Demo Lesson Plan- International Day of Foreign Languages
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Підготовка до обслуговування споживачів
A cup of tea is a cup of peace.
International Day of Foreign languages
Discover the World
Відкритий урок
Я, моя сім’я, друзі Family Matters
Відкритий бінарний урок з виробничого навчання в НТФ та англійської мови за професійним спрямуванням на тему «Прийом відвідувачів. Receiving the customers»
Прийом відвідувачів
Receiving the customers
Career in Travel industry
Sharing the Recepies
Love makes the World go round
Introductory Occupational Instructing
A Job Interview
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ УРОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ ТА ПОЗАУРОЧНИХ ЗАХОДІВ У ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Майстер-клас «Львів пахне кавою й дощем»
Приготування та подача кави за старовинними рецептами львівських кав'ярень
Відкритий урок Restaurant Service
Особливості організації обслуговування
Hospitality, Travel And Tourism Jobs
Love Relationships. How to Find a Partner
Into Sport
Clothes. Taking requests
PSYCHOLOGICAL ASPECTS of LANGUAGE TEACHING
PSYHOLOGICAL ASPECTS OF TEACHING ENGLISH
МОДЕЛЮВАННЯ СИТУАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ (З ДОСВІДУ ВПРОВАДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКО- КАНАДІЙСЬКОГО ПРОЕКТУ “НАВИЧКИ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ”
Мультимедійні технології
Сучасний урок: інтерактивні технології навчання
ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ ФАХІВЦІВ ТУРИЗМУ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ
УЧНІВСЬКЕ ПОРТФОЛІО: ЗМІСТ, МЕТА І ПРИНЦИПИ УКЛАДАННЯ
ЗВІТ про роботу циклової комісії іноземних мов за 2012-2013 н.р.
голови циклової комісії І.В. Скріль