Участь у Фестивалі «Кращий господар Львівщини 2017»

21 вересня 2017 р. на ринку «Шувар» у м. Львів вул. Хуторівка, 4-Б за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації вперше відбувся Фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017».

Детальніше...

Тренінги «Шляхи успішної адаптації першокурсників»

Омріяні довгоочікувані стежки та дороговкази в доросле життя. В життя, в якому палає жага до знань, до пізнання фахової майстерності. Радісні моменти успіху, зародження справжньої та вірної дружби, час відкритих перспектив у майбутнє – це життя під назвою «Студентство».

Детальніше...

День підприємця у Львівському професійному коледжі

13 жовтня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу викладачами та майстрами виробничого навчання комерційно-торговельного профілю Бович Б.Ю., Кондратюк І.В., Лагоцькою Г.М., Піх О.З., Шавель І.І., Яворською Л.В. та методистом коледжу Мельничук Т.П. було проведено тематичні заходи до Дня підприємця, який у нашій країні відзначається в першу неділю вересня.

Детальніше...

Створено Центр співробітництва класних керівників

Інтенсивні реформи в освіті надають нові можливості для розвитку і підвищення конкурентоспроможності здобувачам освіти, освітянам та закладам освіти.

Детальніше...

Перше вересня: в добру путь у світ професій!

Перше вересня! Початок навчального року. Майже шість сотень першокурсників стали студентами Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Детальніше...

Секційне засідання заступників директорів гімназій, спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл м. Львова у ході реалізації проекту RealLife

21 серпня 2017 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося секційне засідання заступників директорів гімназій, спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл м. Львова у ході реалізації проекту RealLife. Учасниками заходу також були Ірина Скріль, голова циклової комісії іноземних мов, та Тетяна Мельничук, методист коледжу.

Детальніше...

ДО УВАГИ УЧНІВ, ЯКІ ВСТУПИЛИ ДО КОЛЕДЖУ!

Настановчі збори для першокурсників відбудуться 31 серпня 2017 р. в актовому залі коледжу.

1 вересня 2017 року о 9.00 – Урочиста лінійка, присвячена Дню знань.

Детальніше...

Завзято працюємо – дружно відпочиваємо!

Професіоналізм і дружба – це основа команди Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Ми не тільки працюємо разом, але й відпочиваємо.

Детальніше...

Вітаємо латвійську делегацію в Львівському професійному коледжі!

27-30 червня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу перебувала латвійська делегація освітян з Вентспілського технікуму.

Детальніше...