Вибір Країни 2016

Виховна година профiлактика злочинностi

Протидія злочинності охоплює три сфери суспільних відносин: загальна організація – це сукупність організаційних (облік, реєстрація), управлінських (прогнозування, планування, координація, визначення стратегії і тактики), профілактичних (реалізація програм і планів, здійснення профілактичних заходів), контрольних (вивчення практики, встановлення тенденцій злочинності) та інших дій різноманітних органів та установ, які взаємодіють для досягнення спільних результатів у протидії злочинності; правоохоронна діяльність – система заходів з реалізації правоохоронних та/або правозастосовчих функцій державними органами, громадськими організаціями чи громадянами; запобігання злочинності – це здійснення спеціальними суб'єктами передбачених законом заходів для недопущення розвитку злочинного наміру на попередніх стадіях вчинення злочину, виявлення ознак скоєних злочинів, встановлення осіб, які їх скоїли, притягненню цих осіб до відповідальності, відновлення порушених прав, свобод і законних інтересів громадян та відшкодування збитків від злочинних дій.

Детальніше...

Програма роботи ХV Всеукраїнського ярмарку НТФ

Дата проведення 21-23 травня 2018 р.
Місце та адреса проведення ярмарку: ЛПК ГТРС,
м. Львів, вул. Ів. Пулюя, 36

Детальніше...

ХІV Всеукраїнський ярмарок НТФ 21-23 травня 2018 року

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 3-458 від 04.05.2018 року «Про проведення ХV Всеукраїнського ярмарку навчально-тренувальних фірм» на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу 21-23 травня 2018 року проводиться ХV Всеукраїський ярмарок НТФ з метою удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку.

Детальніше...

Роль нотаріуса в реалізації прав людини

15 травня 2018 р. у конференц-залі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу було організовано зустріч учнів груп 2.70 та 2.73 з приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу Німак Марією Орестівною.

Детальніше...

Візит в Болгарію

10-13 травня 2018 року делегація Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. здійснила візит до Болгарії .

Детальніше...

Відкритий урок-вікторина «NATO – право на безпеку»

4 травня 2018 року з метою вшанування Дня пям’яті та примирення у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся відкритий історико-правовий урок-вікторина «NATO – право на безпеку».

Детальніше...

З дружнім візитом до наймолодших!

21 березня 2018 року студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу разом з викладачами Матюк О.В., Герчаківською І.З. та соціальним педагогом Федькович О.В. вдуге відвідали дитячий будинок змішаного типу «Оранта» у місті Дрогобичі.

Детальніше...

Зустріч Випускників: десять років потому…

У чудовий сонячний день, 22 квітня 2018 року, відбулася зустріч випускників спеціальності «Організація готельного обслуговування», які закінчили десять років тому Львівський професійний коледж – тоді Львівське професійне училище ресторанного сервісу та туризму. Організував зустріч учень групи 4.70 Олександр Ясник.

Детальніше...

Навчання протягом життя!

Це основне повідомлення сьогодні для всіх, хто заробляє гроші. І не важливо чи ти найманий працівник, чи підприємець, чи власник бізнесу, бо час та стрімкий прогрес диктують свої вимоги. Або ти їх виконуєш, лідируєш, отримуєш результат, або плентаєшся позаду чи взагалі сходиш з дистанції.

Детальніше...

Психологічний тренінг для педагогів «Планую – досягаю!»

28 березня 2018 року для педагогів Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу практичний психолог навчального закладу Івченко М.В. провела психологічний тренінг «Планую – досягаю!» з використанням метафоричних асоціативних карт (МАК).

Детальніше...