Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

«Держава не твориться в будучині, держава будується нині»

Слова Олега Ольжича стали основним гаслом для викладачів ЦК гуманітарних дисциплін, які протягом листопада та на початку грудня організували й провели цікаві та креативні заходи в онлайн - форматі.

Детальніше...

Мотиваційний урок «Сучасні вимоги до персоналу в сфері послуг»

28 вересня 2020 року у конференц-залі Львівського професійного коледжу було проведено відкритий мотиваційний урок «Сучасні вимоги до персоналу в сфері послуг» для студентів першого курсу, які почали здобувати професію «Офіціант». Молоді амбітні люди мають дещо перебільшене уявлення щодо свого професійного майбутнього, оскільки вважають, що роботодавці зобов’язані виплачувати заробітну плату працівнику не за його компетенції. Тобто майбутні фахівці очікують, що їхні перші зароблені гроші у 3-5 разів мають перевищувати рівень мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

XХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

21 жовтня 2020року виставку відвідали студенти груп 1.37 « Майстер готельного обслуговування» під керівництвом Піх Ольги Зіновіївни та 1.45 «Агент з організації туризму. Адміністратор» Лагоцької Ганни Михайлівни.

Детальніше...

Брейн-ринг «Козацтво – ментальність українського народу»

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Всі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

Детальніше...

Свято туризму у Львіському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Усі люди мають право на відпочинок, право на свободу пересування та право на чисте довкілля і саме сфера туризму пропонує усім таку можливість, щоб ми могли насолоджуватися красою і різноманіттям світу, в якому живемо. Всесвітній день туризму - свято мандрівників і професіоналів, які працюють в цій галузі.

Детальніше...

Засідання циклової комісії готельно-туристичного напряму

24 вересня у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося чергове засідання циклової комісії майстрів та викладачів готельно-туристичного напряму, серед присутніх Терешенко С.А.- заступник директора з НР, Лагоцька Г.М.- голова циклової комісії, та члени циклової комісії: Ільчишин М.А., Піх О.З., Калініченко В.І., Припутень М.П., Скоропад Н.І.,Яворська Л.В.

Детальніше...

Мотиваційна зустріч «Секрети успіху в досягненні кар'єрного росту»

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.

Детальніше...

Навчально-краєзнавча екскурсія «Стежками сколівських бескидів»

Урамках святкування тижня туризму педагоги Припутень М.П., Піх О.З., Лагоцька Г.М., Яворська Л.В.та студенти першого курсу груп 1.36,1.37, 1.45 готельно-туристичного напряму 23 вересня побувализ екскурсією в селі Дубина Сколівського району.

Детальніше...

26 вересня 2020 року відійшла у Вічність Тетяна Олександрівна Гарбарчук

26 вересня 2020 року відійшла у Вічність добра й щира людина, прекрасний педагог Тетяна Олександрівна Гарбарчук…

Детальніше...