До уваги першокурсників, які поселяються в студентський гуртожиток!

Настановчі збори для тих, які поселяється в студентський гуртожиток, відбудуться 30 серпня 2016 року о 9.00 в актовому залі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Для поселення необхідно оформити документи:

  • заяву;
  • договір найму на проживання;
  • квитанцію про оплату за проживання,
  • а також необхідно мати при поселенні:

  • комплект постільної білизни, два рушники, предмети особистої гігієни, мінімальну кількість речей гардеробу, п’ять вішаків, мінімальну кількість посуду.

Детальніша інформація про настановчі збори для всіх першокурсників та поселення в гуртожиток буде опублікована пізніше.

Адміністрація коледжу

Телефон для довідок: 032 263 00 94, 067 857 858 8
Мельничук Тетяна Петрівна, секретар приймальної комісії

Список першокурсників,
які будуть поселені в студентський гуртожиток 2016-2017 н.р.

ПІСЛЯ 11 КЛАСУ

КУХАР, КОНДИТЕР

1.

Амбрис Наталія Миколаївна

2.

Баландюк Марія Ярославівна

3.

Беднар Галина Степанівна

4.

Білик Василина Романівна

5.

Блага Катерина Володимирівна

6.

Блудова Анастасія Євгенівна

7.

Бурбіль Іванна Омелянівна

8.

Бухинська Галина Василівна

9.

Векляк Юлія Андріївна 

10.

Вислоцька Марія Василівна

11.

Гаврильчак Оксана Романівна

12.

Галань Ольга Василівна

13.

Гарасюк Євгенія Іванівна

14.

Гаргай Ірина Романівна

15.

Гладан Юлія Зіновіївна

16.

Городицька Оксана Степанівна

17.

Демчик Юлія Ігорівна

18.

Джавала Зоряна Петрівна

19.

Дмитришин Марія Іванівна

20.

Досяк Іванна Андріївна

21.

Ждек Василина Миколаївна

22.

Зайцева Владислава Романівна

23.

Зубик Вікторія Іванівна

24.

Іванина Ольга Ярославівна

25.

Казанівська Катерина Іванівна

26.

Казьмірук Олександра Володимирівна

27.

Кахнич Олеся Миколаївна

28.

Клос Ірина Миколаївна

29.

Кобилинець Наталія Сергіївна

30.

Козак Юлія Володимирівна

31.

Колцьо Софія Миколаївна

32.

Копча Галина Андріївна

33.

Король Вікторія Вікторівна

34.

Кушпер Андріана Ярославівна

35.

Лагодич Мар’яна Іванівна

36.

Лозінська Оксана Ярославівна

37.

Луцик Мар’яна Григорівна

38.

Луців Мар’яна Михайлівна

39.

Мацелюх Марія Сергіївна

40.

Накоп’юк Юлія Алімівна

41.

Новосад Наталія Луківна

42.

Овсяницька Тетяна Михайлівна

43.

Палюшкевич Оксана Михайлівна

44.

Паньків Анастасія Володимирівна

45.

Пахолок Юлія Володимирівна

46.

Пиртик Маріанна Василівна

47.

Прус Христина Андріївна

48.

Ромащук Ніна Іванівна

49.

Семенич Світлана Сергіївна

50.

Сигінь Оксана Федорівна

51.

Сигінь Світлана Федорівна

52.

Смалюх Василина Василівна

53.

Соболь Ксенія Олексіївна         

54.

Сорока Марія Олегівна

55.

Сусол Ірина Ігорівна

56.

Фурман Наталія Едуардівна

57.

Хар Христина Іванівна

58.

Холод Софія Миколаївна

59.

Хома Наталія Іванівна

60.

Худьо Василина Юріївна

61.

Чума Надія Володимирівна

62.

Щутяк Христина Ігорівна

 

КУХАР, ОФІЦІАНТ

1.

Гандзюк Анна Миронівна

2.

Гнатишин Світлана Олегівна

3.

Думанчук Мар’яна Петрівна

4.

Жовнір Ольга Іванівна

5.

Захарків Христина Ярославівна

6.

Ісик Василина Андріївна

7.

Кость Ірина Андріївна

8.

Кунинець Марта Ігорівна

9.

Столець Наталія Василівна

10.

Шай Василина Миколаївна

 

ОФІЦІАНТ, БАРМЕН

1. 

Волянюк Ганна Йосипівна

2.

Калямон Галина Іванівна

3.

Карабин Марія Богданівна

4.

Пахалюк Анна Василівна

5.

Сивак Роксолана Степанівна

 

ОФІЦІАНТ, АДМІНІСТРАТОР ЗАЛУ

1.

Бойко Ірина Романівна

2.

Гетнарович Зоряна Ігорівна

3.

Дронишинець Марія Адамівна

4.

Косминка Тетяна Іванівна

5.

Кремса Анна-Соломія Ігорівна

6.

Крищук Діана Йосипівна

7.

Куровська Христина Володимирівна

8.

Лібич Василина Михайлівна

9.

Обірик Лідія Олександрівна

10.

Плечій Василина Любомирівна

11.

Рубчук Мар’яна Станіславівна

12.

Синицька Лілія Петрівна

13.

Сорочинець Ольга Василівна

14.

Холоімова Яна Костянтинівна

15.

Ціцімірська Галина Ярославівна

 

АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ, АДМІНІСТРАТОР

1.

Бабюк Тетяна Віталіївна

2.

Гринда Оксана Богданівна

3.

Кенік Ніна Олегівна

4.

Кіс Марія Іванівна

5.

Лукаш Анастасія Юріївна

6.

Фурів Вікторія Богданівна

 

ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

КУХАР, КОНДИТЕР

1.

Бадзь Андріана Юріївна

2.

Байкенич Іванна Володимирівна

3.

Бардадин Андріяна Ярославівна

4.

Безуханич Вікторія Миколаївна

5.

Білинська Марта Романівна

6.

Бобик Наталія Миронівна

7.

Борщ Марія Романівна

8.

Буртовська Яна Анатоліївна

9.

Ванько Тетяна Віталіївна

10.

Варунок Лілія Володимирівна

11.

Вівчар Андріана Русланівна

12.

Воляник Ольга Романівна

13.

Графкіна Вікторія Сергіївна

14.

Данилко Ольга Юріївна

15.

Дацюк Галина Любомирівна

16.

Дребот Ірина Богданівна

17.

Жукуляк Валентина Миколаївна

18.

Зарічна Анастасія Тарасівна

19.

Картиннік Жасмін-Лоліта Олександрівна

20.

Кінаш Марія Володимирівна

21.

Коновська Вероніка Вікторівна

22.

Кушта Вікторія Володимирівна

23.

Леньо Христина Зіновіївна

24.

Макар Ольга Юріївна

25.

Маюк Іванна Іванівна

26.

Мотиль Вероніка Петрівна

27.

Муц Анастасія Михайлівна

28.

Павлишин Ірина Миколаївна

29.

Парій Романія Романівна

30.

Петруш Надія Зіновіївна

31.

Сапелюк Марія Ігорівна

32.

Семененко Людмила Володимирівна

33.

Соболевська Христина Богданівна

34.

Строган Мар’яна Михайлівна

35.

Хомик Анастасія Богданівна

36.

Чіхрай Галина Іванівна

37.

Шептицька Марта Михайлівна

 

КУХАР, ОФІЦІАНТ

1.

Боднар Оксана Романівна

2.

Гарасим Марія Романівна

3.

Джавала Ольга Володимирівна

4.

Козар Мар’яна Володимирівна

5.

Мельник Іванна Іванівна

6.

Нановська Оксана Павлівна

 

АДМІНІСТРАТОР, ПОКОЇВКА, ОФІЦІАНТ

1.

Вигодованець Софія Володимирівна

2.

Гудим Анастасія Василівна

3.

Дем’ян Руслана Володимирівна

4.

Капітанюк Божена Володимирівна

5.

Корицька Наталія Ігорівна

6.

Митюк Оксана Богданівна

7.

Петрик Лілія Василівна

8.

Петришин Сніжана Вікторівна

9.

Підлужна Іванна Романівна

10.

Прокіп Андріана Андріївна

11.

Рудка Соломія Іванівна

12.

Скалій Анастасія Сергіївна

13.

Тарапата Софія Володимирівна

14.

Токажевська Ілона Миколаївна

15.

Чаплинець Яна Іванівна

 

МАЙСТЕР ГОТЕЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1.

Ворона Софія Олегівна

2.

Капінус Дар’я Ігорівна

3.

Ковальчук Марта Петрівна

 

ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, АГЕНТ З ПОСТАЧАННЯ

1.

Варунок Яна Ярославівна

2.

Євдоченко Андріана Василівна

3.

Євдоченко Руслана Василівна

4.

Калинич Оксана Володимирівна

5.

Каплунова Вікторія Дмитрівна

6.

Кузьменко Іванна Олегівна

7.

Марчишин Наталія Ярославівна

8.

Панчук Вікторія Богданівна

9.

Піняга Христина Ярославівна

10.

Тимик Софія Ігорівна