Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

27 вересня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся Спортивно-туристичний конкурс на відзначення Всесвітнього дня туризму, в якому група 1.100 за спеціальністю «Агент з постачання» здобула ІІ місце. Група була нагорожена сертифікатом на похід у піцерію. Свою радість і перемогу група вирішила розділити 03 жовтня 2017 року з групами навчально-тренувального центру КД -3.67, 3.57, 2.75 та класні керівники груп Піх О.З., Шавель І.І. та Яворська Л.В. Тема дружнього візиту «Знайомство з професією та обмін враженнями».

Агент з постачання – одна із наймодніших і престижних сфер діяльності людини. Проте ті, хто бажає присвятити себе такій привабливій справі, повинні бути готовими і до труднощів, які вона в собі несе.

Діяльність агента з постачання проходить у зоні постійних ділових контактів, тому потребує від працівника проникливості, наполегливості, сміливості, самостійності, рішучості, високого самоконтролю. Він повинен володіти даром переконання, уміти правильно оцінити широке коло факторів, що впливають на можливість укладення угоди.

Для студентів першого курсу, які тільки розпочали навчання в коледжі, важливе спілкування зі студентами старших курсів, які вже мають більший досвід у навчанні та роботі. А для старшокурсників важливо те, що вони з власного досвіду можуть надати поради при уникненні необдуманих вчинків та конфліктних ситуацій.

Класні керівники Піх О.З., Яворська Л.В. та Шавель І.І.