Вибір Країни 2016

Візит делегації Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу до Латвії завершився дуже цікаво і яскраво.

27 жовтня 2017 року члени делегації нашого коледжу на базі кулінарної лабораторії Вентспілського технікумуорганізували й провели майстер-клас «Українська кухня: традиції й особливості». До участі в майстер-класі були залучені майстри виробничого навчання технікуму зі своїми студентами.

Всі разом під керівництвом викладача технології приготування їжі з основами товарознавства Кабан Г.М. ми з великим завзяттям готували українські страви – борщ і вареники з картоплею, сиром, вишнями й черешнями. До вареників подавали сметану та шкварки. Традиційні страви викликали велике зацікавлення в студентів та працівників технікуму, зокрема особливості їх приготування й подачі, а також дегустація.

Майстер-клас відвідали журналісти місцевої газети «Вентас баллс», а вже 30 жовтня 2017 року вийшов номер газети (№ 206) зі статею на першій шпальті «Потоваришували Вентспілс та Львів» із розповіддю про візит нашої делегації до технікуму та майстер-клас української кухні.

Стравами української кухні ми з великою приємністю пригощали мера Вентспілса Айварса Лембергса та місцеву українську діаспору.

Наші латвійські друзі радо прийняли запрошення разом зі своїми студентами відвідати Львівський професійний коледж. Тож, до нових зустрічей!

Мельничук Т.П., методист