Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

13 листопада 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу викладачем культурології Лютою І.О. було проведено краєзнавчий конкурс «У звичаях й традиціях народу ти душу України пізнавай»

Мета конкурсу: сприяти формуванню у студентської молоді гуманістичного світогляду, патріотизму, виховання естетичного смаку, пропагувати естетичні цінності, сприяти вивченню рідного краю.

Для участі в конкурсі студенти об’єднались за спеціальностями, утворивши конкурсні групи: «Кухар, кондитер» (СПТУ), «Покоївка, адміністратор, черговий по поверху, офіціант» (СПТУ), «Продавець продовольчих товарів, агент з постачання» (СПТУ), «Агент з організації туризму, адміністратор, туристичне обслуговування», які представили Гуцульщину, Поділля, Буковину та Полісся.

У рамках конкурсної програми студенти представили основні риси кожного історико-етнографічного району України. Студенти представили відвідувачам презентації, які супроводжувались усною розповіддю про традиції краю, речі матеріальної культури (вишивку та посуд), виконували українські пісні. Особливу увагу учасники конкурсу зосередили на презентації кухні кожного регіону, адже повсякденні та святкові страви чи не найкраще репрезентують наш край.

Результати конкурсу:

  • За найкращу презентацію Буковинських смаколиків – «Продавець продовольчих товарів, агент з постачання»;
  • За знання традиційних особливостей Гуцульщини – «Кухар, кондитер» СПТУ;
  • За гостинність Поділля – «Кухар, офіціант» ТУ;
  • За креативне представлення Поліського регіону – «Агент з організації туризму, адміністратор, туристичне обслуговування»;

Люта І.О., викладач культурології