Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

5 грудня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу був проведений відкритий урок-тренінг «Менеджер – ключова особа підприємства» в рамках українсько-польського проекту «АКТИВНА МОЛОДЬ НА РИНКУ ПРАЦІ – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».

Організаторами уроку були методист коледжу Кондратюк Ірина Василівна та викладач економіки Стасів Ірина Ярославівна.

Учасники – студенти навчальних груп КД-4.40 спеціальності «Комерційна діяльність» та ТО-2.83 спеціальності «Туристичне обслуговування».

Моделювання – це метод активного навчання, при якому імітують реальність, щоб здобути досвід, який був би наближеним до реального життя. Тому на відкритому уроці викладачі моделювали ситуацію, під час якої розігрувалися ролі, відповідно до їх реального уособлення. Метою даного моделювання було показ певного процесу.

Під час уроку використовувалися активні інноваційні методи викладання навчального матеріалу, які презентували польські колеги під час семінарів-тренінгів у рамках проекту. До виконання вправ були залучені всі учасники й гості, що спонукало присутніх до активних дій та креативних рішень.

Відкритий урок відвідали, а також брали активну участь у вправах заступник директора з навчально-методичної роботи Марія Теодорівна Скоробогата, методист коледжу Тетяна Петрівна Мельничук та викладачі Олександра Володимирівна Хілько, Ірина Валентинівна Скріль, Ірина Михайлівна Голець, Тетяна Олександрівна Богатирьова, Ірина Зіновіївна Герчаківська, Ганна Михайлівна Лагоцька, Мар’яна Михайлівна Борецька.

Кондратюк І.В., методист
Стасів І.Я., викладач економіки