12 грудня 2017року студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу завітали у гості у Дрогобич в дитячий будинок змішаного типу «Оранта» зі святковою програмою «Миколай до тебе завітав». Студентський актив :

• 1.84 Чіпак Марія
  • 1.85 Стасів Олег, Смоляк Андріана
  • 1.86 Покотило Вероніка
  • 1.87 Совик Катерина, Кутинська Ірина
  • 1.97 Шира Степан
  • 2.69 Ільба Андрій
  • 2.70 Бендина Віталій ,Пшеницький Юрій
  • 2.73 Демська Наталя
  • 3.52 Янковська Олександра
  • 3.54 Оксана Музичак

Разом із класним керівником групи 2.73 Матюк Оленою Віталіївною та соціальним педагогом Федькович Ольгою Валентинівною.

Наша зустріч розпочалась із знайомства, де кожен із діток коротко розповів про себе та свої вподобання. Студенти самоврядування підготували цікаву насичену програму , а наш чудовий музичний гурту «Unstoppable» створив під час свята особливу святкову атмосферу виконавши новорічні веселі пісні під музичний супровід гітари.

Найкумеднішим персонажем програми став «чортик», який проводив цікаві конкурси та намагався довести усім присутнім ,що саме його сила є непереможною у цьому світі. Однак щирі посмішки діток та їхні добрі діла перемогли силу «темряви» і Ангел зі святим Миколаєм завітали до малят.

Кухарі- кондитери продемонстрували фахову майстерність та провели «яскравий та смачний» майстер клас по розпису різдвяних Миколайчиків. Дітки активно брались до роботи, та відразу у ході майстер класу проводили дегустацію власних новостворених «шедеврів».

Малята також готувались до приходу Миколая і нас приємно здивували зимовими віршиками. Святий Миколай ,як завжди із собою приніс безліч подаруночків, якими і потішив діток.

Наші студенти перейнялись дитячими історіями, почали цінувати такі прості речі ,як любляча сім’я, родина. Яке це щастя коли ти приходиш в оселю у якій тебе чекають, як добре коли є кого обійняти і як чудово, що є родинний затишок і тепло…

Ми дякуємо всім хто долучився до організації свята та збору подарунків. Саме завдяки кожного ми змогли організувати це свято. Кожен із нас може багато чого зробити для розвитку суспільства в цілому, бо змінивши себе, ми змінюємо своє оточення та творимо нове суспільство ,яке може стати трішки добрішим. Все у наших руках, тож не будьмо байдужими. Геть не обов’язково робити щось велике. Можна робити і щось маленьке, але з великою любов’ю. Мати Тереза.

Студентське самоврядування,
Федькович О.В., Матюк О.В.