У день Святого Миколая 19 грудня 2017 року студенти, викладачі та усі працівники Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу потрапили у неймовірно радісну атмосферу свята, організованого студентами груп ТО-3.66 та ТО-2.83 під керівництвом Скріль І.В., класного керівника та викладача.

Різдвяний настрій вже зранкупанував завдяки привітанням святого Миколая (Олександр Крайлюк, ТО-2.83), Ангела (Василина Снятинська, ТО-3.66) та двох чортиків (Оксана Холявка, ТО-3.66 та Анастасія Лукаш,ТО-2.83), які своїми різками нагадували, що треба бути чемними і слухняними.

Колядки англійською мовою від груп 1.85 та 1.99 луналидзвінко й акапельно, що надало усім святкового настрою.

У гостях у святого Миколая проходило багато конкурсів та розваг. Караоке різдвяних пісень – одне з найочікуваніших конкурсів серед студентів коледжу. Переможець – Олег Стасів, група 1.85. Кошти, зібрані з благодійною метою, будуть передані в один із сиротинців міста Львова.

У різдвяному квесті, організованому Вікторією Фурів та групою ТО-2.83, брали участь команди груп 1.84, 1.85, 1.86 та 1.88. Найшвидшою виявилась команда групи 1.88. Вітаємо переможців квесту!

Конкурси «TheBestSnowmen» та «FunnySnowball»не залишили байдужими нікого. Перемогла команда групи 1.85!

Також у гості до святого Миколая завітали дітки воїнів АТО на запрошенняФедькович О.В.,соціального педагога коледжу. Дитячий різдвяний квест під керівництвом Анастасії Лукаш, група ТО-2.83, залучив діток до святкових розмальовок, виготовлення прикрас для ялинки, складання пазлів.

Діти з радістю виконували поставлені завдання та з кожним новим етапом наближались до поставленої мети, а саме отримання заповітних подарунків. Святий Миколай для діток підготував подаруночки. Кожне дитятко, сідаючи на коліна до Чудотворця, розказувало вірші й одержувало подарунки.

Цікавий майстер-клас з виготовлення новорічних витинанок провели студенти групи 1.99для діточок, які з великим захопленням вирізали ангеликів, ялинки й сніжинки.

Велике спасибі за дизайн та оформлення холу групам 1.99 та ТО 3.66, зокрема складання каміну Ірині Хомі, Либі Мар’яну, Іванні Заєць та Аліні Кириловій, а також виготовлення handmade сніговика Василині Снятинській.

До Різдяного дійства долучилися викладачі циклової комісії іноземних мов Семенишен І.В. та студенти групи 1.97 із сервіруванням стола до Різдва,Дудок О.М. із групою 1.91 із оформленням Різдвяного стенду із побажаннями, Іваненко О.І. з конкурсом різдвянихпривітань, загадок, кросвордів та Тетяна Тригобюк Т.С. із конкурсом різдвяних сніжинок серед груп І курсу.

Це неймовірне свято подарувало радісний настрій та щастя длявсіх новорічних та різдвяних свят.Щасливого Нового року та Веселого Різдва!

Скріль І.В.,голова циклової комісії
викладачів іноземних мов