Щороку 19 грудня – особливий день, якого з нетерпінням очікують усі діти. До Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу також завітав святий Миколай.

Напередодні свята педагогічний та студентський колектив взяли участь у зимовому марафоні подарунків «Таємний друг». Кожен із учасників методом жеребкування обрав собі «товариша», якому згодом дарував подарунок. Педагоги та майстри виробничого навчання, працівники – всі, неначе діти, затамувавши подих, з нетерпінням, очікували на прихід святого Миколая. Основною умовою подарунку став вияв любові та поваги до своїх колег.

Студентський актив коледжу разом із святим Миколаєм та Ангелом створили святковий настрій та налаштувати на позитивний день, виконуючи веселі новорічні пісні. Кожен, окрім подарунку, отримав море посмішок та щирих побажань.

У цей святковий день нам усім так хочеться попросити у Святого для усіх нас щастя, радості та миру для України…

Федькович О.В., соціальний педагог