Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

З 02-07 грудня 2017р. делегація Львівського професійного коледжу готельно туристичного та ресторанного сервісу у складі викладача англійської мови Семенишен І.В., художнього керівника Беген Ю.Р., студентів Базилевича Михайла ( гр. 2.81), Цюпки Назара (гр..3.53), Кабан Наталії (гр.2.68) брала участь у міжнародному фестивалі « Різдво в Європі» організованим європейською асоціацією готельно туристичних шкіл АЕНТ. Традиційно такий заключний фестиваль проходить в одному з європейських міст, участь в якому – це велика честь представляти свою країну, традиції святкування Різдва та культури рідного краю. 26 фестиваль Christmas in Europe 2017 проходив в Португальському місті Фатіма що надало цій події особливої різдвяної атмосфери.

Готельна школа Фатіми приймала 21 школу з 19 Європейських країн таких як Латвія. Естонія, Словенія., Португалія, Хорватія, Італія, Австрія, Швеція, Люксембург. Арменія, Україна та інші.

Кожна країна учасник мала певні завдання, оформлення тематичного павільона-стенду,декорації якого відображували традиції святкування Різдва в країні, приготування традиційних страв , парад містом у національних костюмах та культурно-розважальний виступ у Різдвяному концерті.

Фестиваль розпочався парадом делегацій по місту Фатіма, на головній площі всі учасники Christmas in Europe отримали Боже благословення , адже служба Божа була проведена на честь фестивалю «Різдво в Європі». Після параду всі делегації відправилися до приміщення де були розташовані павільони-стенди і відбулася урочиста церемонія відкриття фестивалю. На церемонії відкриття були присутні VIP персони та важливі гості. Віце Президент АЕНТ Ana Paula Pais відкрила фестиваль Christmas in Europe, перерізавши стрічку. Зі словами привітання виступили Christiane Keller, засновниця фестивалю Christmas in Europe, яка прибула з Франції, Luis Miguel Albuquerque, Президент округу Корем та мер міста Фатіма, Renato Guiomar, директор Готельної школи Фатіми, та інші.

За чотири дні фестивалю Різдвяний ярмарок відвідало дуже багато гостей. На святкування приходили навчальними закладами та цілими родинами. На ярмарку панувала дружня, весела атмосфера мультикультурної різноманітності. Події фестивалю висвітлювались місцевим телебаченням та на шпальтах газет.

Впродовж фестивалю проходили інші заходи,такі як Show Cooking, де школи учасники готували різноманітні страви та пригощали всіх охочих. European Buffet був поділений на два дні. Кожна школа –учасник готувала традиційні страви. Україна гостила Європейських гостей смачними варениками з підливкою з запашних ,білих. карпатських грибів, канапками з салом, оселедцем та квасним огірочком. Особливою Різдяною стравою була кутя, випічка з розою та український узвар вподобали багато гостей. Треба відмітити, також, наші імбирні пряники ручної роботи, які були смачними сувенірами та ялинковими прикрасами. Смак Українського Різдва підкорив багато Португальських та Європейських сердець.

Організатори Christmas in Europe, Готельна школа Фатіми підготувала дуже цікаву, різноманітну та насичену програму перебування з різноманітними поїздками та екскурсіями. Студентами школи був організований цікавий квест « Полювання за скарбами». Учасники були поділені на команди. Кожна команда отримувала онлайн завдання, мала відгадати і найти відповідне місце та зробити фото підтвердження. Квест мав на меті ознайомити учасників з історією та особливістю м. Фатіма. Св. Богородицею. Наші студенти потрапили в різні команди і здобули І, ІІІ призові місця!

В другій половині дня відбулися культурні виступи команд, лунали Різдвяні привітання,пісні, до веселих різдвяних таночків долучалися всі охочі а Українська Різдвяна коляда стала гарним завершенням святкового концерту.

У вечері відбулася церемонія закриття фестивалю, поважні гості ділилися враженнями і привітаннями, лунали слова подяки організаторам та гостям Christmas in Europe. Шеф кухарі Готельної школи Фатіми приготували різноманітні смаколики для гостей фестивалю. Відбулася церемонія передачі прапора АЕНТ. Наступного року організатори Christmas in Europe будуть наші колеги та хороші друзі з Риги, Латвія.

Делегація України вперше брала участь в фестивалі Christmas in Europe. Ми отримали колосальний досвід, незабутні враження, надзвичайний заряд енергії та позитиву, нових друзів.

Україна-це частинка Європи! Україну знають! Україну люблять! Україну раді бачити1

Слава Україні!

Christmas in Europe 2017#AEHT#Fatima#Portugal

https://goo.gl/r1qgME

https://goo.gl/MwXQpY

https://goo.gl/nHFYG5

https://goo.gl/9yHxDh

https://goo.gl/gjuLAa

https://goo.gl/FWMG8J

https://goo.gl/FUUFHY

https://goo.gl/SYB9C7

https://goo.gl/FoVKsg

Викладач англ. мови
Семенишен І.В.