19 грудня 2017 року відбувся благодійний флешмоб у львівському ресторані «Open» за участі студентів групи 1.85 Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу під керівництвом Скріль І.В., голови циклової комісії іноземних мов, та старшого майстра Сухарини О.Я.

Скріль І.В. не вперше організовує збір коштів з благодійною метою на допомогу діткам сиротинців міста Львова. Цього року європейське Різдво прийшло в Україну 25 грудня і цей день став вихідним та сповненим святковою атмосферою.

Саме тому студенти підготували колядки англійською мовою та привітання до Різдвяних свят такі, як «Silent Night» (при чому також ще й польською, німецькою, французькою та іспанською мовами), «We Three Kings», «Jingle Bells», «We Wish You A Merry Christmas», «let it snow! let it snow! let it snow!».

Ресторан «Open» – заклад швидкого харчування, розташований в центрі Львова, вул.Театральна, 7. Мережа ресторанів «OPEN» – це сучасний формат відкритої кухні та шведського столу. Ви можете самі поєднувати страви, обирати розмір порції, спостерігаючи за процесом приготування. В ресторані цінується свобода вибору. «OPEN» завжди відкритий для Вас!

Дякуємо ресторану «Open» та чудовому персоналу за можливість колядувати заради благодійності!

Затишна атмосфера, смачна їжа, цікавий інтер’єр – три складові успіху. Рекомендуємо не лише туристам та гостям Львова, а й усім мешканцям міста, маленьким діткам теж сподобається!

Joy and peace fills in the hearts of those
who believes in the miracle of Christmas
Wishing you a Merry Christmas filled with
Happiness, fun and Joy