Літній табір МАРЦИПАН

 

Навчальна фірма з надання послуг ЛПК ГТРС Сюрприз

 

Вибір Країни 2016

8 грудня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу актив навчальної групи 1.85 під керівництвом класного керівника Богатирьової Т.О. провів тематичну виховну годину «Голодомор 1932-1933 років та його висновки».

Мета: сприяти поверненню історичної пам'яті про голодомор 1932-1933 років, виховувати почуття патріотизму та національної свідомості.

У своїх виступах студенти висвітлили одну з найтрагічніших сторінок нашої історії – Голодомор 1932-1933 років, зупинилися на історичних причинах та наслідках цієї страшної події.

За антиукраїнською спрямованістю та масштабністю застосування, голод 33-го року виявився найжахливішою зброєю масового знищення та соціального поневолення селянства, якою скористався тоталітарний режим в Україні.

Голод 33-го року в Україні – це не фізіологічне явище, а, насамперед, цинічна форма політичного терору, проблемами якої повинні перейматися історики, соціологи, правники і політики. Наслідки та масштаби голодомору у містах та селах України в 1932-33 роках засвідчують глобальну соціо-гуманітарну катастрофу в історії людства, а не лише українства.

Сьогодні називають різні числа жертв голоду, спланованого сталінським режимом в Україні у 1932-1933 рр. Одні дослідники говорять про 7-8 мільйонів чоловік, інші – про 15 мільйонів осіб. Конкретної цифри жахливого голокосту нема, і хтозна, коли й чи взагалі буде встановлена.

Ця страхітлива за своїми намірами й масштабами акція більшовизму – вікова трагедія української нації. Про неї повинен знати весь світ, нинішні і наступні покоління.

Матеріали до виховної години «Голодомор 1932-1933 років та його висновки»
Презентація "Голодомор в Україні"

Мельничук Т.П., методист