Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016

3 січня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу в рамках роботи Школи молодого педагога відбувся психологічний тренінг «Шлях до себе», який організувала й провела методист коледжу Мельничук Т.П. Загалом у заході взяли участь 17 молодих педагогів, а також методист Кондратюк І.В. та соціальний педагог Федькович О.В.

Мета заходу: психопрофілактика психічного здоров’я педагогів; розвиток самоусвідомлення, саморефлексії, самоаналізу як необхідних складових здоров’я педагога; формування позитивного налаштування на педагогічну діяльність та життя в цілому; надання знань та навичок аналізу та фасилітації конфліктів, конфліктної превенції.

Окремі завдання тренінгу були присвячені формуванню практичних навичок володіння собою в різних ситуаціях та збагаченню психологічної компетентності педагогів зі створення ситуації успіху в педагогічній роботі.

Тренінг розпочався з вправи-знайомства: учасники продовжували речення «Мене на роботі цінують за...» і пригощалися цукерками. А далі виконували різноманітні вправи: створювали асоціативний кущ до слова «Робота», виконували вправи з арт-терапії та самодіагностику; відповідали на запитання тесту «Чи оптиміст Ви?»; релаксували під мелодію до вправи «Мудрець»; шукали позитив в різних негативних робочих ситуаціях, використовуючи техніку швидкої антистресової допомоги; створювали особисту Ліцензію на щастя; працювали в малих групах; активно обговорювали притчі та результати всіх тренінгових вправ і завдань.

Висловлюємо вдячність всім педагогам, хто взяв участь у тренінгу «Шлях до себе», креативно й завзято виконував всі вправи й завдання, тим самим налаштовуючи себе на позитивне ставлення до життя й роботи. Адже чим ми радісніші, тим більше в нас шансів допомогти іншим впоратися з їхніми негараздами, з душевним дискомфортом: а посмішка на обличчі викличе радість в серцях інших людей, а перш за все – наших студентів.

Мельничук Т.П., методист