Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Розвиток науково-технічного прогресу дає технічні можливості для динамічного розвитку готелів. Автоматизовані системи управління готелем дозволяють працювати більш ефективно, підвищувати надійність і достовірність наданої клієнту інформації, обробляти більшу кількість заявок.

19 лютого 2018 року для студентів готельно-туристичного профілю Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся семінар «Сучасні технології бронювання готелів». На зустріч «Кабінету туризму» було запрошено випускника коледжу, менеджера з бронювання туристичної фірми «Дав клуб» Дрібняка Дениса.

Цікава та практична допомога фахівця зацікавила студентів. Усвідомлення розвитку мережі Internet стрімко змінює туристський бізнес у всьому світі.

Готельні підприємства, що мають свої сайти і використовують Internet-системи бронювання, отримують нові ефективні маркетингові канали просування своїх послуг і додаткове джерело отримання заявок на бронювання. Денис Дрібняк запропонував низку сайтів найбільш ефективних при роботі з клієнтом.

Скоропад Н.І., майстер виробничого навчання