Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Сьогодення – час для повногорозкриттяособистостівідносно до її покликання, обдарованості, здібності.

В коледжі вивчення професійно спрямованих дисциплін починається з першого курсу, що дає можливість студентам вже з початку навчання здобувати необхідні знання, уміння та навички, які вимагають роботодавці, та розуміти, які компетенції відповідно до обраної професії вони мають опанувати.

15 лютого 2018 року студенти груп 1.100, 2.75, 3.57, КД 4.40, які навчаються за спеціальністю «Продавець продовольчих товарів», «Агент з постачання», «Комерційна діяльність» були присутніми на тренінгу, який проводив випускник 2003 року Давидовський Олександр - національний керівник з продажу українсько-польської компанії «Екотрейд Захід».

Сфера торгівлі одна з найбільш престижних сфер діяльності людини. Сьогодні займатися продажем – це цілком достойний вид діяльності для молодої людини.

Торгівля та підприємництво являють собою діяльність, спрямовану на досягнення успіху в сфері бізнесу, шляхом поєднання спеціальних знань та вмінь для удосконалення процесів реалізації товарів і послуг, підвищення конкуренції з метою отримання найбільшого прибутку.

Олександр Давидовський наголосив що підприємцем може стати самодостатня особа, спроможна заснувати та розвивати власний бізнес, реалізовувати загальні функції управління підприємством, самостійно приймати рішення та оперативно керувати первинними підрозділами. Кожен підприємець за своєю суттю є менеджером. Проте, не кожен менеджер є підприємцем. Головною метою коледжу є підготовка кваліфікованих кадрів, що здатні системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення, які володіють сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, виконуватимуть функції управління.

Циклова комісія комерційно-торговельного профілю