Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Згідно Договору про співпрацю між Фондом Горста Рогуша та Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісу 19-23 лютого 2018 року на базі коледжу був проведений семінар - тренінг «Успіх можна спланувати». Тренінг провела модератор Леся Доскуч. Учасниками були студенти груп 1.100 професія «Агент з постачання», ТО-2.83, ТО-3.66 спеціальність «Туристичне обслуговування», 3.57 професія «Продавець продовольчих товарів. Агент з постачання».

Хороша бізнес-ідея – основа Вашого підприємницького успіху! Проте концепція, яка забезпечить вступ до самостійної діяльності, зовсім не повинна бути цілком новою. Немає ідеальної бізнес-ідеї. Зрештою, кожна людина володіє різними здібностями і має різноманітні передумови. Фахові знання, вміння вдало продати, власна готовність до ризику та креативність – це вагомі вирішальні критерії для початку самостійної роботи. Бізнес-ідея повинна відповідати Вашій фаховій та особистій кваліфікації і обирати її потрібно з огляду на те, чи стане вона прибутковою, чи ні. Незалежно від того, як Ви втілите свою ідею – чи, наприклад, відкриєте для себе відповідну концепцію ведення фірми у «бізнес-ідеї», чи захочете взяти на себе управління вже наявною компанією, чи приєднаєтесь до «франчайзингової системи» – Вам доведеться розробити Вашу особисту концепцію підприємства.

Заснування нової справи пов’язано з великим ризиком, але й із широкими можливостями самостійного прийняття рішення; воно відкриває перед Вами надзвичайні шанси, особливо тоді, коли Ви зі своїм підприємством ступаєте на ще економічно «незвідану землю». Ви мусите врахувати найрізноманітніші аспекти, проте маєте мало часу, щоб все вивчити. Починаючи «з нуля», Ви повинні самі для себе розробити ринок, щоб потім поступово утверджуватись на ньому. Ринок постійно розвивається. Той, хто вчасно розпізнає нові тенденції, інтереси клієнтів або ж нові законодавчі рамкові умови та використає шанси, які є наслідком цього, – матиме хороші перспективи на успіх. На ринку завжди є прогалини, які можна заповнити: виникають нові ніші, назавжди зникають старі. Водночас з’являються ті прогалини, які можуть використати розумні та кмітливі засновники нових підприємств. Надзвичайно важливими є ґрунтовна підготовка, яка у подальшому слугуватиме Вам основою для розробленої на тривалий термін стратегії підприємства, солідного фінансового планування і переконливого представлення на ринку.

Кожен із нас є ковалем свого щастя, тож бажаю, щоб Ви – студенти – стали хорошими підприємцями у своїй справі!

Підготувала заступник директора з НВР
Б.Ю. Бович