Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

В рамках програми «ВІДКРИВАЙ ЄВРОПУ – ПОДОРОЖУЙ І ЗАРОБЛЯЙ: 2018-2019 рр. !» українським студентам і випускникам навчальних закладів I-IV рівнів акредитації надається можливість взяти участь у міжнародних стажуваннях.

Оплачувана практика здійснюється на базі болгарських підприємств. Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вашим студентам в майбутньому професійному житті.

10-13 травня 2018 року делегація Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. здійснила візит до Болгарії .

Основна навчальна та освітня мета семінару візит до готелів та ресторанів на болгарському узбережжі Чорного моря, де планують проходити практику студенти з України. Знайомство з Варною і Чорноморськими курортами навколо неї. Обговорення можливостей для успішного співробітництва між Україною та Болгарією в сфері туризму. Обговорення критеріїв подачі заявок на літнє стажування в Німеччині, Іспанії, Австрії, Греції та Польщі в сезоні 2019 р. Майстер клас «Як працює Шведський стіл», п'ятизіркового готельного комплексу Flamingo в Албені, побудований за проектом швейцарського архітектора і зустріч з генеральним менеджером комплекса Fritz Feldmayer,(Амстердам, Нідерланди, професором готельного, ресторанного та кулінарного менеджменту з Маастрихтського університету, випускником Корнельського університету, (США). Як підвищити зацікавленість туристів, нові атрибути, необхідні спа, як розвивати конгресовий туризм, роль художнього шоу в туристичній анімації. 4. Дегустація болгарської кухні і нові тенденції в сфері харчування на початку 21-го століття - органічні продукти харчування, екологічно чисті продукти, страви з молюсків і т.д