4 червня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу розпочала роботу перша зміна розважально-пізнавального табору літнього відпочинку з денним перебуванням для дітей 6-11 років «Марципан».

Мета діяльності табору: забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів відповідно до індивідуальних потреб дітей.

Задачі програми:

• формування креативного, творчого мислення;
  • забезпечення вільного інтелектуального розвитку дітей;
  • пробудження зацікавленості, винахідливості;
  • розвиток уяви, уваги, креативного мислення;
  • розвиток творчих здібностей дітей;
  • розвиток наполегливості, цілеспрямованості, рішучості і незламності в досягненні поставленої цілі;
  • організація повноцінного відпочинку кожної дитини;
  • створення атмосфери дружби й довіри.
  • Вся команда табору в складі заступника директора Терешенко С.А., методиста Мельничук Т.П., керівників груп Яворської Л.В. та Лагоцької Г.М., соціального педагога Федькович О.В., інженера Леуша Р.П. доклала значних зусиль, щоб відпочинок дітей був цікавим і пізнавальним.

На урочистому відкритті з концертною програмою виступили учасники вокальних та танцювальних гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району міста Львова.

У програмі табору – цікаві заняття з англійської мови й інформатики, хімічні досліди, дивовижні факти історії й фінансова грамотність, творча майстерня слова, майстер-класи з кулінарії, кондитерії та ресторанного сервісу.

З першого дня діток зацікавили заняття просто неба з Юлією Беген з веселою анімацією; спортивні ігри, естафети, змагання від викладачів фізичної культури Дробного В.І., Аблікової А.В., Чорного В.Д., Салагая В.І.; заняття з культури спілкування, правил етикету від викладача Лютої І.О., дужні посиденьки з соціальним педагогом Федькович О.В.

Мельничук Т.П., методист