4 червня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу в рамках роботи розважально-пізнавального табору літнього відпочинку з денним перебуванням для дітей 6-11 років «Марципан» відбувся майстер-клас із сервірування столу та правил етикету, який провела майстер виробничого навчання Галина Леонідівна Матвєєва.

Галина Леонідівна розповіла діткам про правила поведінки за столом, продемонструвала, як правильно й швидко сервірувати стіл, застеляти скатертину і складати серветки для святкового столу.

Діти з цікавістю спостерігали за вправними рухами не лише майстра виробничого навчання, а й студентів, які допомагали проводити захід.

7 червня 2018 року для учасників табору «Марципан» майстер виробничого навчання Оксана Валеріївна Коржевич провела майстер-клас з оформлення тістечок.

Дітки із захопленням декорували свої тістечка, фотографувалися з ними, а потім смакували й обмінювалися враженнями.

Нові професійні навики стануть дітям в пригоді і вони обов’язково їх продемонструють своїм рідним.

Мельничук Т.П., методист