Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

7 травня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу практичний психолог Івченко М.В. провела в групі 1.91 «Загублений острів».

Мета тренінгу: усвідомити цінність кожного члена колективу, сформувати навички продуктивної взаємодії, вміння узгоджувати дії та спільно приймати рішення, розв’язувати конфліктні ситуації, сприяти налагодженню позитивних взаємин між учасниками та згуртуванню членів групи, розвиток проникливості та емоційної чутливості до стану «ведучої» людини та людини, яку «ведуть», вміння довіряти, вдосконалення навичок емпатійної взаємодії.

Гра «Загублений острів” допомогла студентам зняти напругу після навчального дня, згуртувати колектив та підняти загальний настрій в групі. Учасники групи з легкістю подолали перешкоди, які ставали на їхньому шляху до завітного порятунку. В цьому їм допомогли узгоджені дії, чітко та правильно розприділені ролі та креативність в підході до вирішення задач. На завершення розминка «Голова потягу» зарядила енергією, допомогла усвідомити власні соціальні ролі та рівень особистої емпатії. Як підсумок, зворотній зв'язок, дав можливість учасникам поділитись своїми враженнями, почуттями та емоціями щодо отриманого особистого досвіду.

Івченко М.В., практичний психолог