21 травня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулася зустріч з представниками ювенальної превенції Головного управління патрульної поліції у Львівській області, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Сихівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області та МБФ «Українська фундація громадського здоров'я».

Спільна робота працівників ГТУЮ, ГУ патрульної поліції, Сихівського відділу поліції ГУ НП та МБФ була направлена на подання інформації для учнів та викладачів коледжу щодо недопущення вчинення жорстокості та насильства серед дітей, підвищення обізнаності юних громадян про юридичну відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми.

У ході зустрічі студенти докладніше дізналися про причини виникнення правопорушень та застосування покарань до неповнолітніх. Зокрема, інспектор ГУ патрульної поліції Олег Мельник розповів слухачам про те, як поводитися у певних ситуаціях, де може виникнути загроза для життя та здоров’я та наголосив на проблемних питаннях щодо безпеки в Інтернеті.

Хомко Л.В. , викладач правознавства