Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

3 вересня 2018 року студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу повернули вулиці Пулюя гамір, сміх, позитив і радість… Старшокурсники поспішали побачити своїх друзів, одногрупників, викладачів. Але ця велика спільнота поповнилася новими молодими людьми, які ще невпевнено поглядом шукали знайомі обличчя і з хвилюванням очікували перший урок в новому для них навчальному закладі.

Перший урок «Розкажемо Європі про себе». Саме так розпочався навчальний рік у Львівському професійному коледжі. Цей урок націлений був сприяти усвідомленню студентами місця України серед інших країн, особливо європейських, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до сім’ї європейських народів, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, сприяти становленню нового європейського світогляду, формувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю.

До проведення уроку були залучені викладачі різних дисциплін: Ірина Голець, Ірина Стасів, Галина Боровська, Богдан Ковальчук, а також студенти, які розповіли про свій досвід стажування за кордоном. Студентки групи 2.98 Остап Наталія та Карп’як Софія поділилися враженнями про стажування в Польщі. Дмитро Дмитрів та Назар Цюпка розповіли першокурсникам про особливості обслуговування в готелях Болгарії. Барботько Дмитро та Хомченко Сергій передали вітання та слова підтримки студентам першого курсу з міста Ерфурта, Федеральна земля Тюрингія. Також своїм досвідом поділився Владислав Васильків, який проходив стажування в одному з ресторанів Парижа у Франції.

Яскравим завершальним акордом Першого уроку став флешмоб від першокурсників, які відзначилися під час літньої практики. Вони випустили в небо сині й жовті кульки.

Ми – викладачі, майстри виробничого навчання та адміністрація покладаємо великі надії на тих молодих людей, які переступили поріг нашого коледжу. Хочемо бачити їх висококваліфікованими фахівцями, хорошими людьми й патріотами України!

«Нам потрібна багата людяна держава вільних, заможних громадян, упевнених у своєму майбутті, ...якщо ти віриш у себе й постановив – не вагайся. Іди, іди, іди...» (В’ячеслав Чорновіл)

Ірина Стасів, викладач економіки