Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

13 вересня 2018 року з нагоди Дня підприємця у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу під керівництвом заступника директора з НВР Бович Богдани Юріївни викладачами Ольгою Зіновіївною Піх, Ганною Михайлівною Лагоцькою, Лесею Василівною Хомко разом із навчальними групами КД-2.100, КД-4.40, 1.8 було проведено відкритий урок-семінар з елементами тренінгу «Право на підприємницьку діяльність».

Мета проведення заходу – визначення ролі малого бізнесу в суспільстві, створення і започаткування власної справи та оптимальне вирішення проблем із працевлаштуванням.

На захід було запрошено успішного випускника комерційно-торговельного профілю Степана Паньківа, менеджера компанії «Грілекс».

У своїй доповіді він наголосив на тому, що бізнес відіграє дуже важливу роль у суспільстві, створюючи можливості для розвитку економіки і зайнятості громадян. Тому започаткування власної справи – це не лише спосіб отримання прибутку для підприємця, але й можливість зробити вагомий внесок у розвиток суспільства, надаючи необхідні послуги або товари. Це також можливість саморозвитку та застосування твого ентузіазму, амбіцій, енергії, знань і креативності на користь економічного розвитку країни.

Лагоцька Г.М., викладач