В рамках міжнародних проектів ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму з 09.04.2013 р. по 13.04.2013 р. відвідала делегація з італійського Центру професійного навчання з підготовки кадрів (Casargo), метою якого був обмін досвідом в індустрії гостинності та туризму.

Італійські гості взяли участь в майстер-класах, ознайомились з провідними готелями та ресторанами м. Львова, відвідали історичні та культурні пам’ятки міста. Учні училища влаштували зустріч за чашкою кави, де мали можливість поспілкуватися та краще познайомитися.

В останній день перебування між адміністрацією ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму та італійським Центром професійного навчання з підготовки кадрів була підписана угода про співпрацю.