10 грудня 2018 року за ініціативи заступника директора з навчально-виховної роботи Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу Роксолани Качур, на запрошення методиста коледжу Ірини Кондратюк відбулася зустріч із Заслуженою артисткою України Іриною Швайківською, актрисою Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

З метою вдосконалення комунікативних компетенцій учнів коледжу на неформальну зустріч були запрошені групи 1.14 «Майстер готельного обслуговування»; 1.5 «Кухар», «Офіціант»; 1.13 «Агент з організації туризму», «Адміністратор»; 1.11 «Майстер ресторанного обслуговування»; 2.90 «Покоївка», «Черговий по поверху», «Адміністратор»; 2.89 і 3.73 «Покоївка», «Адміністратор», «Офіціант» та групи молодших спеціалістів спеціальності «Туризм», ТО-2.99 і ТО-3.83.

Ірина Швайківська переконана, що фахівець сфери послуг, як і актор, має бути надзвичайно органічним та харизматичним при продажі свого продукту чи послуги. Тому вона охоче поділилася власними спостереженнями і порадами в кулінарії та обслуговуванні, адже сама дуже любить готувати. Це завжди для неї творчий процес, як і зрештою все, до чого вона торкається - неймовірно талановита, цікава і мудра майстриня своєї справи.

Під час зустрічі студенти задавали п. Ірині багато цікавих життєвих і професійних запитань, на що отримували влучні акценти саме того, на що особливо слід звернути увагу в процесі навчання/практики. Наприклад, дуже слушною стане порада відпрацювати в собі формування системного підходу до запам’ятовування об’ємної, але важливої інформації, або вміти не плутати ініціативність з нав’язливістю.

Погоджуємося з п. Іриною, що спілкування – це мистецтво, якого ми потребуємо. Ми не любимо робити те, чого не вміємо – і це правда. Навчившись плідному і гармонійному спілкуванню, ми зуміємо любити його й отримувати користь від щоденних розмов з людьми.

Ірина Кондратюк, методист