2-8 грудня представники Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу долучилися до участі у міжнародному проекті ERASMUS + «Christmas in Europe 2018»,27 фестиваль який проводиться європейською асоціацією закладів освіти туристичного господарства та готельного сервісу АЕНТ.

Метою проекту є представлення українських та вивчення європейських традицій святкування Різдва, презентація національної кухні, поглиблення міжнародних зв’язків в системі професійної освіти України та країн Євросоюзу.

Учасники проекту – навчальні заклади системи професійно-технічної освіти Європи, що є членами асоціації АЕНТ, з 30 країн Європи.

Приймав поважне європейське товариство Ризький технікум туризму та творчої індустрії.

Команда ЛПКГТРС,представлена учнями Кабан Наталія(гр. 3.68), Шира Степан(гр.2.97), Маца Іванна(гр.2.98) та педагогічними працівниками Голяк О.Р.,старший майстер, Семенишен І.В., викладач англійської мови, 3 грудня брала участь у церемонії відкриття, параді прапорів на Домській площі м.Риги.

Протягом фестивалю учасники проекту представляли традиції святкування Різдва, традиційні страви, здобули професійний досвід у численних кулінарних шоу, європейських буфетах та інших презентаційних заходах, які визначені програмою.

Christmas in Europe is an annual international event in which the countries of the European cultural heritage meet and experience old Christmas and other festive and everyday traditions.

The event is organised by the international organisation AEHT (European Association of Hotel and Tourism Schools). The aim of the activity is to promote the development of European cultural dimensions within the institutions of vocational education. Christmas in Europe unites young people, teachers from different European countries to popularize various traditions of Christmas. The event is organized annually by any of the AEHT member schools, and more than 200 participants from almost 30 countries are taking part every year. In 2018, for the first time, Christmas in Europe is organised in Latvia by the Riga Technical School of Tourism and Creative Industry RTRIT from the 3rd to the 8th of December.

More than 200 guests from Europe and other countries, from 20 countries in total, have gathered in RTRIT to share their Christmas traditions and to learn about other nationalities and cultural heritage.

Різдво це пора чудес та гарного настрою, свято на яке очікують всі, дорослі і малі, це час, коли люди у всіх куточках світу занурюються у Різдвяну казку. І хоча кожен народ має свої певні святкові традиції, одне залишається незмінним для всіх - гарний настрій і очікування щастя.

Голяк О.Р.,старший майстер
Семенишен І.В., викладач англійської мови