Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

У жінці ховається дивовижна, велика таємниця,
велика життєва загадка, джерело всіх радощів…
Арне Гарборг

Жінка, донька, подруга, дружина, мати, прекрасний спеціаліст своєї улюбленої справи. Скільки ролей доводиться змінювати впродовж життя? Чи завжди жінка почувається в гармонії зі світом, з близькими та рідними людьми, з собою? Чого справді я прагну та чого потребую? Саме на ці запитання ми спробували віднайти відповіді під час тренінгу «Жінка в сучасному світі: віднайдення внутрішньої гармонії», який провела соціальний педагог Ольга Валентинівна Федькович 3 січня 2019 року.

Під час зустрічі учасниці мали змогу почути основні ключі на шляху до внутрішньої гармонії. Командні покрокові рекомендації та девізи під назвами: «Полюбити себе!», «Я-найкраща!», «Живи – подорожуючи!» надихнули втілити почуте в Новому році.

Кожна з нас занурилась у свій глибинний світ таємничості та внутрішньої краси. Релаксаційна вправа «Я-дорогоцінна перлина» допомогла відчути вдячність за найдорожчий скарб власного «Я». Активна гра «Сюрприз» жваво розвеселила учасниць та створила приємну атмосферу відпочинку. Кожна з нас є справжньою «неповторною зіркою», а справжні зірки вартують, щоб пройтись червоною доріжкою слави, яка була завершальним акордом зустрічі.

Дякую всім учасницям за плідну працю та чудові емоції. Бажаю нам усім знаходити час для себе, адже лише тоді, коли ми наповнені радістю, любов’ю та гармонією ми можемо якісно працювати та відпочивати. Нехай цей рік у нас пройде під гаслом: «Роби те, що любиш, та люби те, що робиш!» і тоді все буде просто чудово!

Федькович О.В., соціальний педагог