Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта
Тиждень фундаментальних дисциплін

11 – 17 грудня 2018 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу проводився Тиждень фундаментальних дисциплін, який організували викладачі циклової комісії природничо-математичного циклу.

Мета тижня:

  • сприяти різносторонньому розвитку студентів, зміцненню їх знань з природничих дисциплін, виникненню внутрішніх мотивів навчання, показати зв`язок математики з іншими науками;
  • активізувати розумову діяльність студентів; психологічно розвантажити студентів, що відчувають певні труднощі при вивченні предметів природничого циклу;
  • забезпечити активність, зацікавленість студентів; виховувати інтерес до вивчення точних наук, сприяти підвищенню загальної культури студентів.

На відкритті Тижня працівників та студентів коледжу зустрічали «Магічний годинник» та «Дерево знань», де студенти групи 1.4 пропонували цікаві питання з галузі природничих наук. Відповіді вимагали знань як з точних наук, так і англійської мови. Переможці отримували солодкі презенти.

Студентами I курсу було проведено семінар «Судове засідання «Інтернет за і проти». З цікавими доповідями про потребу та шкоду Інтернету, які супроводжувалися відеороликами та презентаціями, виступили студенти Янчин В., Тонконогов С. (гр. 1.1), Буштин С. (гр. 1.2), Пітуля О., Воляник М., Мурмило С., Кріль І. (гр. 1.4), Гіль О., Сущ К. (гр. 2.87). Для учасників після конференції було організовано анкетування, яке показало, що студентів цікавлять питання захисту інформації в сучасному кіберпросторі.

Між групами коледжу викладач хімії Хілько О.В. провела конкурс «Я це знаю», переможцями якого стали: серед груп СПТУ Глинчак Р. (гр. 1.14), серед груп ТУ Дьорка Р. (гр. 1.9).

Студенти групи 3.68 Воляник О., Кришталь М., Гординська О., Гомінко Б. під керівництвом викладача Невядомської Г.Й. підготували і провели конференцію «Зупинимо зміну клімату на планеті Земля».

Вже за традицією, викладачем біології Герчаківською І.З. для учнів І курсу була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший». Переможцем став студент групи 1.2 Турчик Ярослав.

Викладачами Біщук З.В., Музикою Н.Б. для всіх студенів груп І курсу проведено квест «Інформація і сьогодення». Переможцями стали студенти Воляник М., Чаус О., Дунда Р., Пітуля О. (гр. 1.4).

На протязі Тижня були проведені олімпіади з математики, фізики, хімії, біології та географії.

Богатирьова Т.О., голова циклової комісії
викладачів природничо-математичного циклу

Вітаємо переможців олімпіади з фізики:

І курс
І місце Турчик Ярослав гр.1.2
ІІ місце Мазур Роман
Борис Віталій
гр.1.1
гр.1.1
ІІІ місце Чаус Оксана
Прімакова Дарія
гр.1.4
гр.1.2
ІI курс
І місце Колинюк Юліягр.2.90
ІІ місцеБоднарчук Ольгагр.2.90
ІІІ місцеСтасів Олег
Сущ Кирило
гр.2.85
гр.2.87

Вітаємо переможців олімпіади з хімії:

І курс
І місце Гринчак Роксолана гр.1.14
ІІ місце Чаус Оксана
Войтович Євген
гр.1.4
гр.1.5
ІІІ місце Воляник Марія
Турчик Ярослав
гр.1.4
гр.1.2
ІI курс
І місце Рибак Вікторія гр.2.85
ІІ місцеСинишин Мар’янгр.2.84
ІІІ місцеГіль Олеггр.2.87

Вітаємо переможців олімпіади з математики:

І курс
І місцеВойтович Євгенгр.1.5
ІІ місцеТурчик Ярославгр.1.2
ІІІ місцеКерик Олена
Чаус Оксана
гр.1.1
гр.1.4
ІI курс
І місцеГоринь Христина
Корлат Андрій
гр.2.86
гр.2.86
ІІ місцеТидаш Юліягр.2.84
ІІІ місцеТростінська Ганнагр.2.84