Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Арсен Палюх та Максим Ярмусь, студенти групи 3.69 за професіями «Кухар», «Кондитер», у складі наступної групи студентів відправилися на 10-тижневе стажування в місто Ерфурт в рамках співпраці між Львівським професійним коледжем та Торгово-промисловою Палатою міста Ерфурта. Стажування на підприємстві в федеративній землі Тюрингія стане підготовкою до подальшого навчання та здобуття професії кухаря в Німеччині, а також отримання безцінного професійного досвіду за кордоном.

У німецькій газеті в статті «Українські практиканти» зазначалося: «У майбутньому українські випускники Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу будуть підсилювати команду «HladkaCatering» в кафетерії ТПП Ерфурт (Торгово-промислової Палати міста Ерфурта). За сприяння Німецько-українського освітнього центру 17-ти річні студенти Арсен Палюх та Максим Ярмусь з 30 січня 2019 року освоюють 10-тижневу практику в Тюрингії. Обидва студенти вивчають професію кухаря і зараз навчаються на третьому курсі ЛПК ГТРС. У червні вони повинні скласти в Україні випускний іспит.

Генеральний директор Торгово-промислової Палати професор ГеральдГруссер та шеф-кухар Міхаель Гладка вітають двох українських практикантів на новому робочому місці і бажають їм багато успіхів під час їх перебування в Німеччині».

Ковальчук Б.Д., викладач німецької мови