14 травня 2019 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу з офіційним візитом відвідала делегація з Німеччини у складі Президента ТПП (Торгово-промислової палати міста Ерфурта) ДітераБаугауза, Генерального директора ТПП професора ГеральдаГруссера. Також у складі делегації були віце-президент ТПП ЕрфуртаКолете Бос-Йон, заступник генерального директора, керівник відділу освіти і підвищення кваліфікації ТПП Ерфурта Томас Фальбуш¸ керівник відділу управління проектами ЄС, радник міністра Тюрингії д-р ДітмарҐьорґмаєр та інші перші особи Торгово-промислової палати Ерфурта. Зустріч відбулася за сприяння директора Німецько-українського освітнього центру (НУОЦ) пана Дениса Невінського. Директор та працівники НУОЦ готують студентів до навчання в Німеччині, а також надають опікуються ними впродовж першого року такого навчання.

Під час візиту директор Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу пані Ганна Балущак та викладач німецької мови Богдан Ковальчук продемонстрували гостям навчально-виробничі потужності коледжу, зокрема навчальні лабораторії та ресторани, де проходять практичну підготовку та підвищують свій професійний рівень студенти навчального закладу. Гості з Німеччини мали змогу побачити на власні очі процес приготування страв студентами коледжу та спробувати на смак кондитерські вироби студентів. Приємне враження на гостей справили нові лабораторії, обладнані найсучаснішою технікою та устаткуванням.

На завершення відбувся святковий обід, під час якого були досягнуті важливі домовленості щодо поглиблення співпраці між ТПП Ерфурта та Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісущодо подальшого навчання кращих студентів коледжу в навчальних закладах Німеччини.

Ковальчук Б.Д., викладач німецької мови