Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу (ЛПКГТРС) 16 травня 2019 року приймав делегацію з Німеччини в рамках співпраці Торгово-промислової палати міста Ерфурта (ТПП Ерфурт), Німецько-українського освітнього центру (НУОЦ) та Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (ЛПКГТРС). Навчальний заклад відвідали підприємці та представники готельно-ресторанного бізнесу Німеччини, зокрема федеративної землі Тюрингія. Делегація відвідала навчальний заклад за підтримки керівництва ТПП Ерфурта та директора Німецько-українського освітнього центру (НУОЦ)пана Дениса Невінського.

Під час зустрічі директор ЛПКГТРС пані Ганна Балущак та викладач німецької мови Богдан Ковальчук розповіли про заснування навчального закладу та його історію, продемонстрували навчально-виробничу базу коледжу, конференц-зали та навчальні лабораторії, де здобувають та вдосконалюють свої професійні знання і вміння студенти.

Сторони поділилися досвідом, зокрема, щодо підготовки кваліфікованого працівника готельно-ресторанної сфери. Окремою темою розмови було якісне технічне забезпечення робочого місця студента, де Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу демонструє найвищі позиції та постійне прагнення до досконалості. Нові лабораторії освітнього закладу, які незабаром введуть в експлуатацію, оснащені найкращим закордонним обладнанням, що також визнали й німецькі гості.

Страви української національної кухні, а також кондитерські вироби, які приготували студенти ЛПКГТРС стали приємним сюрпризом для представників ресторанного бізнесу Німеччини.

Ковальчук Б.Д., викладач німецької мови