16 травня 2019 року відбулися заключні змагання Ювілейного ХХ чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнівської молоді ЗПТО міста Львова та області. Змагання проходили на Високому замку у Львівському вищому професійному училищі технологій та сервісу, за адресою вул. Кривоноса, 18.

Наш коледж представляла команда «Фаворит», до складу якої входять: капітан команди – Назарій Цюпка (група ТХ – 2.33), Анастасія Лукаш (група ТО – 3.83), Юрій Середюк (група 3.68), Ольга Воляник (група 3.68), Маркіян Сумик(група 3.75), Вікторія Хабаль(група 3.75), Андрій Баранюк (група КД – 2.100).

Формат інтелектуальної гри дозволяє студентам не лише показати свою ерудицію, а й розкрити своє творче мислення, швидкість, роботу в команді.  У змаганнях брали участь 16 команд з різних навчальних закладів. Усі команди дуже відповідально ставились до гри, змагання відбувались доволі напружено та довго (з 11 до 17 год). Але після гри ні в кого не було негативу. Учасники спілкувались між собою, знайомились, обмінювались враженнями. Гра цікава ще й тим, що усі запитання, які готують організатори, неможливо знайти ніде в Інтернеті. Вони розробляються спеціально на кожну гру і звучать один-єдиний раз, тому це завжди щось нове і несподіване. Приємним сюрпризом було те, що команду прийшов підтримати випускник, колишній капітан та учасник команди, а зараз студент І курсу Філософського факультету НУ Ів.Фанка, Тарас Максимяк.

Команда «Фаворит»заслужено перемогла в напруженій боротьбі, і виборола Перше місцедругий рік поспіль. Крім того, вдруге команда завойовує в грі «Що? Де? Коли?» Друге місце в області.

Такого успіху команда досягла завдяки відповідальності, наполегливості прагненню перемогти.

Керівник гуртка, Людмила Яворська