26 травня 2019 року колектив Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу за підтримки Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району міста Львова організували Свято сім’ї, яке проходило під гаслом «З любов’ю до родини, з любов’ю до України».

Основна мета свята: стимулювати активне дозвілля, пізнавально-ігрову діяльність дітей, вдосконалити навички спілкування та профорієнтаційної діяльності, створити простір для нових ідей та творчості.

На учасників свята очікували майстер-класи Nonstop:

• Розмальовування пряників – керівник Куцір М.
  • Сервірування стола, складання серветок – керівник, майстер виробничого навчання Мандзяк М.Б.
  • Майстер-клас «Метелики» - керівник гуртка «Магія ниток», Брославська С.І.
  • Майстер-клас «Кошик з квітами» - студія комплексного розвитку дітей «Розумники, керівник – Зозуляк М.С.
  • Майстер-клас «Квіти з фетру» - гурток «У світі дизайну», керівник Стінська Г.Я.
  • Площинне зображення тварини з рельєфними деталями – зразковий гурток художньої кераміки «Горицвіт», керівник Локатир О.В.
  • Майстер-клас «Квіти з паперу» - творча майстерня «Берегиня», керівник Юник Г.М.
  • Майстер-клас з малювання – студія образотворчого мистецтва, керівник Балущакк В.М.
  • Пташка з фетру – гурток ручного в’язання, керівник Вовк О.М.
  • Майстер-клас «Виготовлення пташки з сіна і фетру» - гурток «Веселкові барви», керівник Марущак С.С.
  • Творча майстерка для найменших - керівник, майстер виробничого навчання Скоропад Н.І., Андрухів Л.І.
  • Шаховий турнір

У святковому концерті взяли участь дітки та наставники Центру раннього розвитку дітей «Кіндервіль», вихованці БДЮТ Франківського району міста Львова: вокальний ансамбль «Росинка», зразковий ансамбль народного танцю «Ранок», хореографічний ансамбль «Пролісок», зразковий ансамбль естрадного танцю «Добрий настрій», колекція театру мод «Шарм», ансамбль «Водограй».

Дякуємо Бович Б.Ю. за організацію музичного супроводу свята.

Ігрову та спортивну зону представляли аніматори розважального центру для дітей Flykids та «Коло друзів». Усі дітки були поділені на групи за віковою категорією. Основним завданням для команд було пройти станції: флорбол, гігантський м’яч, веселий парашут і т.п.

Гості заходу мали можливість не тільки активно провести свій вихідний день беручи участь у майстер класах, але і відновити свої сили. Адже була створена відпочинкова зона, де можна було придбати солодощі, посмакувати запашним барбекю. Дякуємо за організацію цієї зони – старшому майстру Сухарині О.Я., шеф-кухару Лев Л.В., майстру в.н. Горбовій М.Ю., Шавель І.І., Яворській Л.В., Лагоцькій Г.М. Якісне обслуговування нам забезпечили майстри в.н. Мандзяк М.Б та Герасим С.А.

Дітки та дорослі мали змогу з 12:00 до 17:00 повністю поринути у атмосферу веселощів. Кількість учасників дійства сягала близько 500 осіб, вік необмежений. Кожен для себе знайшов корисне та приємне заняття.

За допомогу в організації свята висловлюємо подяку, заступнику директора з НР Терешенко С.А., соціальному педагогу Федькович О.В.

За створення умов окрема вдячність завідуючій господарством,Деревенко Л.Б. та усьому технічному персоналу. За декорування свята викладачу хімії Герчаківській І.З.

Дякуємо партнерам, учасникам та гостям нашого свята, адже ми отримали найкращий результат – це усмішки, приємні враження та запитання «Коли буде ще…?».

А фотозгадка про Свято залишилася завдяки методисту Мельничук Т.П.

Всім дякуємо і до нових зустрічей!!!

Заступниця директорки з НВР Роксолана Качур