Мета табору – створити неповторну атмосферу, забезпечуючи догляд, виховання та інтерактивне пізнання. Ми створюємо ідеальне місце з гарною програмою та уважними досвідченими педагогами, місце, де дітям безпечно, комфортно й цікаво. Команда табору сформована з наступних людей:

• Вихователі: Людмила Яворська, Ганна Лагоцька;
  • Помічники вихователів: студенти групи 3.75: Христина Піняга, Вікторія Панчук, Вікторія Хабаль, Софія Тимик
  • Іноземна мова: Ірина Скріль, Оля Іваненко, Ірина Семенишен, Соломія Мудрак;
  • Спортивні ігри, естафети, змагання забезпечать: Аліса Аблікова, Віктор Іванович Дробний, Володимир Ількович Салагай;
  • Цікава хімія, досліди: Ірина Герчаківська;
  • Дивовижна історія: Іванна Люта, Микола Возняк;
  • Цікава й корисна математика: Зоряна Біщук;
  • Творча майстерня слова: Ірина Голець, Надія Степанець;
  • У світі зарубіжжя: Богдан Ковальчук;
  • Ефективне спілкування, психологічні тренінги, творчі воркшопи: Ольга Федькович;
  • Туристичні квести й змагання: Максим Припутень, Марія Васильків;
  • Майстер-класи з кулінарії: Мар’яна Куцір, Марія Миколаївна Стахів;
  • Майстер-класи з ресторанного сервісу: Марія Мандзяк, Тетяна Герасим;
  • Майстер-класи з декоративного пакування подарунків: Ірина Шавель;
  • Творчі майстерки: Надія Бабик, Ірина Герчаківська;
  • Весела анімація, банси ігри: забезпечують студенти-аніматори групи 2.89: Олена Тринька, Христина Ціж, Юлія Бесараб, Марія Плечінь, Софія Васюта, Ніколь Шадурова та групи 1.2.: Оксана Четербук, Стефанія Буштин, Надія Галас, Дарія Прімакова, Іванна Кобіль, Ангеліна Ковалик.
  • Укладач програми: Тетяна Мельничук

Василь Сухомлинський говорив: Діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. У нас дітки живуть саме так – у просторі ідей та креативності.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої команди!

А оперативно спостерігати за табором можна за наступним посиланням https://www.facebook.com/groups/256319941608049/

Заступниця директорки з НВР Роксолана Качур