Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

ДІВЧАТА

9 клас

Група 1.15 – Кухар, кондитер

  1. Грицевич Марія Богданівна
  2. Гужова Анна Русланівна
  3. Захарчин Росанна Романівна
  4. Мадиняк Ангеліна Віталіївна
  5. Марко Софія Романівна
  6. Мелянчук Анна Миколаївна
  7. Мурзова Кароліна Максимівна

Група 1.16 – Кухар, кондитер

  1. Говда Марія Михайлівна
  2. Данчевська Наталя Ігорівна
  3. Ковбаснюк Марія Ярославівна
  4. Кушнірук Аліна Юріївна
  5. Мельничок Іванна Андріївна
  6. Мокрецька Наталія Олегівна
  7. Полохач Вікторія Михайлівна
  8. Рева Леся Вікторівна
  9. Хомин Діана Олексіївна

Група 1.17 – Кухар, кондитер

  1. Андрущакевич Вероніка Михайлівна
  2. Гаврилишин Юлія Ігорівна
  3. Гудз Вікторія Петрівна
  4. Демчишин Іванна Ярославівна
  5. Клювак Вікторія Геннадіївна
  6. Корейко Божена Русланівна
  7. Осадець Марія Степанівна
  8. Петрів Мар’яна Богданівна
  9. Петрів Оксана Тарасівна
  10. Романчук Тетяна Миколаївна>
  11. Сютик Юлія Володимирівна
  12. Яворівська Валерія Михайлівна

Група 1.18 – Кухар (піцайола)

  1. Гуляєва Олександра Геннадіївна
  2. Пасемко Аліна Володимирівна

Група 1.19 – Кухар, офіціант

  1. Горбонос Аліна Олександрівна
  2. Данькевич Юлія Василівна
  3. Кузів Уляна-Степанія Степанівна
  4. Мартиняк Марія Іванівна
  5. Пасечна Аліна Тарасівна
  6. Пацкан Інна Володимирівна
  7. Слободзян Любов Петрівна
  8. Фіялкович Христина Володимирівна

Група 1.20 – Офіціант, бармен

  1. Андрущишин Анжела Андріївна
  2. Галадій Марта Ігорівна
  3. Гасюк Руслана Михайлівна
  4. Дацюк Ольга Миколаївна
  5. Дячок Юлія-Василина Тарасівна
  6. Жох Яна Борисівна
  7. Шпак Олена Павлівна
  8. Юдицька Аліна Володимирівна

Група 1.21 – Майстер готельного обслуговування

  1. Бабич Марта Володимирівна
  2. Богославська Валентина Владиславівна
  3. Борисюк Тетяна Русланівна
  4. Бурда Вероніка Назарівна
  5. Васильців Олеся Миколаївна
  6. Герчанівська Юлія Володимирівна
  7. Гуз Світлана Володимирівна
  8. Денисюк Діана Едуардівна
  9. Діяк Наталія Ігорівна
  10. Кучма Василина Володимирівна
  11. Лепцьо Вікторія Вікторівна
  12. Паньків Тавіта Володимирівна
  13. Пурська Марія Степанівна
  14. Сеньків Юлія Андріївна
  15. Смілка Марія Романівна
  16. Тишко Дарія Петрівна
  17. Харькова Анна Геннадіївна
  18. Юркевич Марта Ігорівна

11 клас

Група 1.22 – Кухар, кондитер

  1. Демида Ольга Петрівна
  2. Диня Лілія Мар’янівна
  3. Заремба Ірина Володимирівна
  4. Капуста Мирослава Іванівна
  5. Костяк Ольга Іванівна
  6. Крятова Поліна Юріївна
  7. Мотовило Наталія Михайлівна
  8. Олюшинець Діана Ігорівна
  9. Остапчук Софія Ростиславівна
  10. Пастущак Юлія Арсенівна
  11. Чепа Вікторія Романівна
  12. Чериба Анастасія Іванівна
  13. Чорній Галина Володимирівна
  14. Явдик Анна Михайлівна
  15. Яцишин Христина Ярославівна

Група 1.23 – Кухар, кондитер

  1. Гордієнко Наталія Романівна
  2. Грицюк Діана Вадимівна
  3. Діжак Юлія Романівна
  4. Думич Олеся Миколаївна
  5. Зубаль Марія Романівна
  6. Іванчишин Олена Іванівна
  7. Левінська Олена Леонідівна
  8. Михальська Роксоляна Олегівна
  9. Прус Оксана Петрівна
  10. Рущак Андріяна Василівна
  11. Стирська Роксолана Володимирівна
  12. Стрижак Діана Василівна
  13. Федів Іванна Іванівна
  14. Шередько Світлана Андріївна

Група 1.24 – Кухар, кондитер

  1. Брик Юлія Романівна
  2. Дьордяк Ганна Василівна
  3. Іванишин Христина Богданівна
  4. Карпінська Романія Миронівна
  5. Козлова Наталія Сергіївна
  6. Ластовецька Вікторія Романівна
  7. Лях Ганна Степанівна
  8. Мазур Ольга Василівна
  9. Савонік Олена Миколаївна
  10. Сільчук Діана Сергіївна
  11. Телевата Тетяна Андріївна
  12. Тимофіїв Анастасія Вікторівна
  13. Федюра Світлана Дмитрівна
  14. Харів Христина Зеновіївна
  15. Шайнога Діана-Катерина Степанівна
  16. Шпак Анна Павлівна

Група 1.25 – Кухар, офіціант

  1. Дячишин Андріана Тарасівна
  2. Марушка Христина Зіновіївна
  3. Мацевко Вероніка Романівна
  4. Пелешко Марія Володимирівна
  5. Половко Вікторія Володимирівна
  6. Скалецька Олена Ігорівна
  7. Терешко Аміна Ярославівна
  8. Філіповська Олена Іванівна
  9. Шира Юлія Михайлівна

Група 1.26 – Офіціант, адміністратор залу

  1. Бойко Вероніка Михайлівна
  2. Воробйова Юлія Мирославівна
  3. Гелешко Вікторія Миколаївна
  4. Гусак Олеся Мар’янівна
  5. Дяків Христина Ярославівна
  6. Зеленевич Тетяна Іванівна
  7. Ковальчук Василина Михайлівна
  8. Костюк Оксана Богданівна
  9. Кулик Віолетта Віталіївна
  10. Мельник Христина Орестівна
  11. Мельничук Тетяна Сергіївна
  12. Саган Софія Ігорівна
  13. Фульмес Оксана Вікторівна

Група 1.27 – Майстер ресторанного обслуговування

  1. Бонгар Аліна Андріївна
  2. Вихопень Соломія Іванівна
  3. Кадикало Вікторія Богданівна
  4. Лисак Діана Андріївна
  5. Мартинюк Діана Юріївна
  6. Микитин Роксолана-Марія Миколаївна
  7. Музичак Марія Іванівна
  8. Ніколюк Діана-Іванна Сергіївна
  9. Острогляд Олена Віталіївна
  10. Починок Мар’яна Степанівна
  11. Сорочинець Галина Василівна
  12. Челак Юлія Андріївна

Група 1.28 – Кухар (дуальна форма)

  1. Буга Марія Богданівна
  2. Качмар Вероніка Василівна
  3. Михайлюньо Оксана Романівна
  4. Солтис Надія Ростиславівна
  5. Терлич Світлана Володимирівна
  6. Ящишин Наталія Анатоліївна

Група 1.29 – Агент з організації туризму, адміністратор

  1. Блага Аліна Ігорівна
  2. Петринка Світлана Василівна
  3. Чень Іванна Володимирівна
  4. Якубів Вікторія Вікторівна

ХЛОПЦІ

9 клас

Група 1.15 – Кухар, кондитер

  1. Венгрин Ілля-Мар’ян Петрович
  2. Клименко Олександр Сергійович
  3. Машкаринець Андрій Андрійович
  4. Яремчук Назар Ігорович

Група 1.16 – Кухар, кондитер

  1. Бутучел Едуард Віталійович
  2. Михайлишин Святослав Олегович

Група 1.17 – Кухар, кондитер

  1. Залізнюк Назар Олександрович
  2. Левко Роман Андрійович

Група 1.18 – Кухар (піцайола)

  1. Вакаров Михайло Михайлович
  2. Семенов Вадим Васильович
  3. Хомечко Олександр Васильович

Група 1.19 – Кухар, офіціант

  1. Беднарський Іван Юрійович
  2. Браницький Остап Романович
  3. Вус Данило Юрійович
  4. Горностай Тимофій Романович
  5. Крих Сергій Дмитрович
  6. Рачкевич Олег Андрійович
  7. Столярчук Михайло Олександрович>

Група 1.20 – Офіціант, бармен

  1. Бабич Тимур Валерійович
  2. Козка Максим Юрійович
  3. Юнко Богдан Андрійович

Група 1.21 – Майстер готельного обслуговування

  1. Куліш Роман Віталійович

11 клас

Група 1.22 – Кухар, кондитер

  1. Богуш Віктор Вікторович
  2. Войціховський Віталій Володимирович
  3. Логін Василь Олегович
  4. Пащак Андрій Володимирович

Група 1.23 – Кухар, кондитер

  1. Василів Володимир Васильович
  2. Дунайчук Тарас Вікторович
  3. Жовтобрюх Андрій Анатолійович
  4. Мих Василь Андрійович
  5. Онищук Дмитро Васильович
  6. Островський Володимир Олексійович
  7. Присяжнюк Андрій Віталійович
  8. Хом’як Дем’ян Володимирович

Група 1.24 – Кухар, кондитер

  1. Василів Павло Васильович
  2. Галаган Василь Дмитрович
  3. Гарасимів Олег Зіновійович
  4. Городний Михайло Сергійович
  5. Качмар Ростислав Зіновійович
  6. Озимко Олег Михайлович
  7. Романюк Сергій Володимирович

Група 1.25 – Кухар, офіціант

  1. Бігун Андрій Миколайович
  2. Говда Богдан Володимирівна
  3. Євсев’єв Максим Миколайович
  4. Кіндзерський Олег Михайлович
  5. Микуляк Назар Юрійович
  6. Назаркевич Олександр-Максим Анатолійович
  7. Решітник Олег Володимирович
  8. Риб’янець Олег Сергійович
  9. Токар Микола Юрійович
  10. Тураш Ілля Ярославович

Група 1.26 – Офіціант, адміністратор залу

  1. Мельникович Андріан Михайлович
  2. Сич Богдан Петрович

Група 1.27 – Майстер ресторанного обслуговування

  1. Бас Максим Ігорович
  2. Болтков Назарій Олегович
  3. Садовий Юрій Ярославович

Група 1.28 – Кухар (дуальна форма)

  1. Дячишин Степан Степанович
  2. Рафаловский Костянтин Володимирович
  3. Сало Роман Петрович
  4. Шифер Роман Романович
  5. Щигель Олег Романович
  6. Юрчишин Ростислав Володимирович
  7. Якимів Любомир Володимирович

Група 1.29 – Агент з організації туризму, адміністратор

  1. Василишин Руслан Богданович
  2. Кізан Остап Михайлович