Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

22-24 жовтня 2019 року у м. Львові працює Регіональний форум Східного партнерства з питань навчання на робочому місці у професійно-технічній освіті.

Цьогорічний Форум присвячений двом темам: залучення малих і середніх підприємств до впровадження практичної підготовки на робочих місцях на підприємствах; забезпечення якості практичної підготовки на робочих місцях.

Серед учасників заходу – представники Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови та України. Учасники Форуму відвідають найкращі заклади професійної (професійно-технічної) освіти та застрінуться з роботодавцями Львівської області.

Серед учасників від України – директор Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу Ганна Балущак, яка запросила учасників Форуму до навчального закладу.

Ганна Балущак розповіла про історію розвитку коледжу, напрями співпраці з роботодавцями галузі, наголосила на важливості вивчення іноземних мов та обов’язкового врахування під час підготовки кваліфікованих робітників професійних вимог роботодавців та ринку праці, відповіла на численні запитання гостей. На зустрічі були присутні представники роботодавців м. Львова й області – соціальні і професійні партнери навчального закладу, які активно долучилися до дискусії, розповіли про тісну багаторічну співпрацю з коледжем.

Директор Ганна Балущак познайомила учасників Форуму з матеріально-технічною базою навчального закладу. Гості оглянули навчальні кабінети, актовий і спортивний зали, навчальний ресторан, кухарську та кондитерську лабораторії, методичний кабінет і кондитерський цех, а також нові навчальні лабораторії Навчально-практичного центру інноваційних ресторанних технологій Львівського професійного коледжу з напряму «Ресторанна справа».

Мельничук Т.П., методист