Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Урамках святкування тижня туризму педагоги Припутень М.П., Піх О.З., Лагоцька Г.М., Яворська Л.В.та студенти першого курсу груп 1.36,1.37, 1.45 готельно-туристичного напряму 23 вересня побувализ екскурсією в селі Дубина Сколівського району.

Метою екскурсії було сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про свій рідний край, країну, її історичне минуле, цікавих людей, культурні та історичні надбання наших предків.

Високі гори Бескиди, гірські ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря залишаться у спогадах надовго. Бескиди – це країна в країні, своєрідний і самобутній край. . Саме по цим природнім чудесам проходила екскурсія екологічною гірською стежкою до Кам’янецького водоспаду. Поруч із водоспадом розташований щеодин цікавий об’єкт – Мертве озеро. Свою назву воно отримало невипадково: вода озерця надзвичайно багата сірководнем,тому в ній не мешкають жодні живі організми.

День туризму пройшов у дружній та веселій атмосфері. Студенти групи 1.36 провели цікавий квест між студентами груп 1.37, та 1.45., «Цікавинки рідного краю». Програма квесту включала багато цікавих та креативних конкурсів («Представлення команди», «Основні події та факти», «Змагання в креативному пошуку»,та інші). Учасники змагань показали наскільки вони знають географію, історію, вміння орієнтуватись у місцевості, оригінальність мислення, артистизм тощо.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.

Голова циклової комісії Лагоцька Г.М.