Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.

Туризм є одним з базових напрямів навчання у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

У рамках маштабного святкування Дня туризму 18 вересня 2020 року на базі навчально-практичного центру «Діамант» відбулася мотиваційна зустріч «Секрети успіху в досягненні кар'єрного росту» з Тетяною Герасим, адміністратора готелю «Атлас Делюкс» для учнів та педагогів готельно-туристичного напряму.

Сучасний світ змінюється занадто швидко. Одним із головних завдань теперішнього етапу комунікації, впровадження інноваційних технологій в індустрію гостинності є підготовка конкурентоздатного кадрового персоналу як головної рушійної сили готельної справи, за умови, що персонал є її основним багатством.

Майбутні фахівці недостатньо володіють здатністю окреслення шляхів подальшого розвитку власного професійного майбутнього, застосування сучасних технологій професійного і посадового зростання, навичок їх реалізації в практичній діяльності. Саме тому більшість керівників говорять про те, що важливо бути готовим до змін.

Приємно відзначити, що в стінах коледжу є всі умови для реалізації науково-практичному напряму, що сприяє гармонійному розвитку особистості. Практична підготовка, фаховість, а також формування універсальних компетентностей (так званих «soft skills»), на розвитку яких акцентують увагу провідні світові установи й організації.

Тож складові успіху такі: наполегливість + лідерські навички + уміння зберегти своє «Я» + відсутність страху перед ризиками + готовність до змін.

Звучить складно. І це насправді складно. Не у всіх людей є вроджені таланти, що дозволяють їм досягти успіху. Але у кожного з нас є частинка цих умінь . А успіх - це уміння помножені на працелюбність та завзяття, яким ми досягаємо своєї мети!

Голова циклової комісії Лагоцька Г.М.