Літній табір МАРЦИПАН

 

Вибір Країни 2016
Всеосвіта

Усі люди мають право на відпочинок, право на свободу пересування та право на чисте довкілля і саме сфера туризму пропонує усім таку можливість, щоб ми могли насолоджуватися красою і різноманіттям світу, в якому живемо. Всесвітній день туризму - свято мандрівників і професіоналів, які працюють в цій галузі.

Наша країна має унікальні можливостідля розвитку всіх без винятку видів туризму — від гірського, лікувального до екстремального іпаломницького. Цьогоріч в умовах пандемії свято було проведено лише для студентів готельно-туристичного напряму.

6 жовтня святкування розпочалося зпривітання учасників, пісенної програми, та музичногофлешмобу студентів, які зарядили свято своїм хорошим настроєм та позитивною енергією.

Програма святкування вражала фантазією організаторів. На учасників чекали цікаві конкурси,вікторини, туристичний квест, інтелектуальні ігри та еко –виставка.

Захід відбувся в теплій, дружній атмосфері. Переможці змагань були нагороджені солодкими подарунками від учнівської профспілки та грамотами.

У спогадах залишилося свято,а в душі – щира подяка учасникам та організаторам заходу з побажанням подальших успіхів та розквіту!

Голова циклової комісії Лагоцька Г.М.
та майстер в/н Яворська Л.В.