Афіша
<
XV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм Літній табір розважально-пізнавального розвитку дітей «Марципан» Христос Воскрес! Вітаємо з Вербною неділею З 8 березня З 8 березня День відкритих дверей Запрошуємо на свято Кондитерські смаколики
<

Львівський професійний коледж на Форумі професійної освіти

24 квітня 2018 року Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу взяв активну участь у Форумі професійної освіти, який був організований у виставковому центрі «Південний-EXPO».

Французька вечеря «Смак Франції / Goût de/Good France» у Львівському професійному коледжі

21 березня 2018 року відбулася визначна подія у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу – Французька вечеря «Смак Франції / Goût de/Good France».

Участь у міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

16-18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Львівський професійний коледж ГТРС представляли на виставці педагоги та студенти: Бович Богдана Юріївна — заступник директора з НВР, Семенишен Ірина Валентинівна — викладач, Припутень Максим Петрович — викладач, Яворська Людмила Вікторівна — майстер в/н, Федюк Катерина Степанівна — майстер в/н, Снятинська Василина — студентка групи ТО-3.66, Кабан Наталія — студентка групи 2.68, які рекламували досягнення навчального закладу.

Свято кондитерського мистецтва і День відкритих дверей

7 березня 2018 року, традиційно напередодні Жіночого свята, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся великий професійний захід – Свято кондитерського мистецтва «Кондитерські смаколики» й День відкритих дверей.

Успіх можна спланувати!

Згідно Договору про співпрацю між Фондом Горста Рогуша та Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісу 19-23 лютого 2018 року на базі коледжу був проведений семінар - тренінг «Успіх можна спланувати». Тренінг провела модератор Леся Доскуч. Учасниками були студенти груп 1.100 професія «Агент з постачання», ТО-2.83, ТО-3.66 спеціальність «Туристичне обслуговування», 3.57 професія «Продавець продовольчих товарів. Агент з постачання».