Вибір Країни 2016
Афіша
<
З 8 березня З 8 березня День відкритих дверей Запрошуємо на свято Кондитерські смаколики З Різдвяними Святами Зі Святом Святого Миколая З днем незалежності України Вітаємо з Днем вчителя
>
<
>
Анонс подій

Участь у міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

16-18 березня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Львівський професійний коледж ГТРС представляли на виставці педагоги та студенти: Бович Богдана Юріївна — заступник директора з НВР, Семенишен Ірина Валентинівна — викладач, Припутень Максим Петрович — викладач, Яворська Людмила Вікторівна — майстер в/н, Федюк Катерина Степанівна — майстер в/н, Снятинська Василина — студентка групи ТО-3.66, Кабан Наталія — студентка групи 2.68, які рекламували досягнення навчального закладу.

Свято кондитерського мистецтва і День відкритих дверей

7 березня 2018 року, традиційно напередодні Жіночого свята, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся великий професійний захід – Свято кондитерського мистецтва «Кондитерські смаколики» й День відкритих дверей.

Успіх можна спланувати!

Згідно Договору про співпрацю між Фондом Горста Рогуша та Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісу 19-23 лютого 2018 року на базі коледжу був проведений семінар - тренінг «Успіх можна спланувати». Тренінг провела модератор Леся Доскуч. Учасниками були студенти груп 1.100 професія «Агент з постачання», ТО-2.83, ТО-3.66 спеціальність «Туристичне обслуговування», 3.57 професія «Продавець продовольчих товарів. Агент з постачання».

Міжнародна виставка «Форум Освіти та Кар’єри»

Стан ринку праці в Україні красномовно свідчить про необхідність змін. Головна місія закладів освіти – забезпечити ринок праці необхідними кадрами, а це можливо, лише якщо сама мережа закладів та перелік професій будуть приведені у відповідність до потреб сучасної економіки.

Тренінг: «Шлях від креативного випускника коледжу до національного керівника з продажу»

Сьогодення – час для повногорозкриттяособистостівідносно до її покликання, обдарованості, здібності. В коледжі вивчення професійно спрямованих дисциплін починається з першого курсу, що дає можливість студентам вже з початку навчання здобувати необхідні знання, уміння та навички, які вимагають роботодавці, та розуміти, які компетенції відповідно до обраної професії вони мають опанувати.