11 червня 2017 року у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулось чудове та гучне Свято вихідного дня.

Віднайти талант у дитини та вміло його розкрити – справа клопітка. Фахівці Франківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова занурили нас у справжню казку, головними героями якої були діти. Запальні та веселі танці, розвиваючі майстер-класи, цікаві виставкові роботи маленьких учасників вразили усіх майстерністю та винахідливістю.

Театральна студія «Кіндервіль» захопила всіх охочих цікавими розвагами, а бульбашкове шоу, веселі та кумедні клоуни зуміли розвеселити малят. Розіграш призів від театральної студії «Кіндервіль» – яскраві футболки, фартушок для творчості, рюкзак та інші цінні призи потішили юних щасливчиків-переможців лотереї.

Літо – пора барбекю, тому кожен гість Свята мав нагоду поласувати смачними стравами, які вправно готували на грилі студенти – майбутні кухарі Львівського професійного коледжу, а обслуговували відвідувачів майбутні офіціанти й бармени. Розмаїття вишуканих смаколиків від кондитерського цеху Львівського професійного коледжу та ароматна кава створила особливу атмосферу.

Студенти готельно-туристичного та комерційного напрямів теж активно долучилися до підготовки Свята, проводили творчі конкурси й лотереї, навчали маленьких відвідувачів географії, розповідали про подорожі й розроблені студентами туристичні маршрути туристичного бюро «Перлина», розповідали майбутнім абітурієнтам про цікаве й насичене студентське життя в коледжі.

Працівники навчального закладу з дітками та онуками брали активну участь у різноманітних майстер-класах, конкурсах та вікторинах. Це свято зуміло ще більше об’єднати українські сім’ї й цілі родини, адже провести якісний та активний відпочинок разом з тими, кого любиш – це прекрасно! Це був особливий час – час радості та любові.

Дякуємо усім співорганізаторам, зокрема директору Франківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова Ользі Володимирівні Пантелєєвій, усім керівникам гуртків за вагомий внесок та плідну й наполегливу працю.

Дякуємо театральній студії «Кіндервіль» та всім працівникам Львівського професійного коледжу, хто долучився до організації заходу, адже лише злагоджена робота всієї великої команди зуміла створити незабутнє Свято, яке надовго залишиться приємним спогадом у серцях наших гостей.

Федькович О.В., соціальний педагог