7 червня 2015 року колектив Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу за підтримки Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району міста Львова організував Свято вихідного дня.

Основна мета свята: стимулювати активне дозвілля, пізнавально-ігрову діяльність дітей, вдосконалити навички спілкування та профорієнтаційної діяльності.

На учасників свята очікували майстер-класи Non stop:

• розмальовування пряників – керівник Балущак М.Я.
  • виготовлення капкейків – керівник майстер виробничого навчання Борян В.Є., учні групи 3.1.
  • сервірування стола, складання серветок – керівник майстер виробничого навчання Мандзяк М.Б., учні групи 1.44 Бідула О., Олексюк С.
  • ліпка посуду стрічковим способом – керівник Локатир О.В.
  • виготовлення ляльки-мотанки – керівник Юник Г.М.

Виступи вихованців БДЮТ Франківського району міста Львова продемонстрували 26 номерів. У святковому концерті взяли участь: вокальний ансамбль «Росинка», зразковий ансамбль народного танцю «Ранок», хореографічний ансамбль «Пролісок», зразковий ансамбль естрадного танцю «Добрий настрій», колекція театру мод «Шарм», ансамбль «Водограй».

Ігрову та спортивну зону представляли аніматори «Коло друзів» (організатор майстер виробничого навчання Залужна І.В.). Усі дітки були поділені на групи за віковою категорією. Основним завданням для команд було пройти станції: флорбол, гігантський м’яч, веселий парашут і т.п.

Учні та майстри Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу та туризму, а саме: майстри виробничого навчання Скоропад Н.І., Васильків М.А., Коваль К.Ю, учні групи 2.21 Лозинська М.П., Юраш Х.О та учні групи 1.38 Ястремська Х., Глушко К., Андрушко М., Абражевич К.-Л., Маличкович А., Коваль Н., Оліярник В., Маринець Н., Савка В., Лаушкіна В., Каліманська Н. організовували дозвілля дітей, громадська організація «Самопоміч» перевірила знання дітей правил безпечного руху, а Центр розвитку дитини «Кіндервіль» зайняв цікавими руханками найменших, діточок від одного року.

Смачними тістечками, морозивом та іншими ласощами почастували нас учні групи КД-2.32 Лотоцька М., Водько В., Кушнір О., Пільо Т., Щирба А., учні групи 1.40 Станько І., Траска Т., учні групи 1.41 Скрут М., Лесько В. під керівництвом майстрів виробничого навчання Дупелич К.В. та Лесько В.М.

Хлопці груп 2.21 Мельник Н., Коцовський З., Курман О.-І., Ціп І., Педюк Ю. та 1.38 Преподобний Н., Пилипишин Р., Кісельов Ю., Куртиш А., Данилів В. забезпечили усім учасникам комфортне перебування.

Дітки та дорослі мали змогу з 12:00 до 17:00 повністю поринути у атмосферу веселощів. Кількість учасників дійства сягала близько 500 осіб, вік необмежений. Кожен для себе знайшов корисне та приємне заняття.

Дякуємо партнерам, учасникам та гостям нашого свята, адже ми отримали найкращий результат – це усмішки, приємні враження та запитання «Коли буде ще…?».

А фотозгадка про Свято залишилася завдяки методисту Мельничук Т.П.

Всім дякуємо і до нових зустрічей!!!

Качур Р.А.,
заступник директора з НВР