Учнівський гуртожиток ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму розрахований на 300 учнів та передбачає проживання учнів у період навчання. На території гуртожитку створені всі умови для комфортного проживання та навчання. Учні можуть безкоштовно користуватися інтернетом. В гуртожитку функціонує бібліотека, читальний зал, медичний пункт, кафе-бар. Гуртожиток побудований за блочною системою, де кожен блок складається з двомісної та тримісної кімнати, коридору, душової кімнати, туалету. Нові, зручні меблі, якими обладнані кімнати, надають учням відчуття комфорту та домашнього затишку.

На кожному поверсі є спільна кухня, обладнана кухонною плиткою, двома холодильниками, мікрохвильовою пічкою, електрочайником та новими кухонними меблями. На кухні учні мають можливість зберігати продукти, готувати сніданки, обіди та вечері.

В гуртожитку є кімната відпочинку, де учні можуть провести весело час, подивитись разом телевізор, зайнятись іншим дозвіллям.

Також діє пральня – спеціальна кімната, обладнана пральними машинами, де учні можуть прати свій одяг та форму згідно з графіком користування пральнею, що встановлений між кімнатами.

Порядок поселення учнів у гуртожиток

Учні, що бажають проживати в гуртожитку, подають такі документи:

• заява на поселення на ім'я директора училища;
  • квитанція про оплату;
  • договір-зобов'язання.

Учні проходять медичний огляд в медпункті гуртожитку, який знаходиться на першому поверсі. Документи та медичну довідку подають у житлову комісію до завідуючої гуртожитком і учі отримують ключі від кімнат, де будуть проживати.

Порядок виселення учнів

з гуртожитожитку після закінчення навчання:

• Учні з гуртожитку виселяються згід - но з наказом про завершення навчання в училищі.
  • Учні зобов'язані звільнити ліжко-місце (кімнату), повернути твердий та м'який інвентар, який був їм наданий під час проживання.
  • Підписати обхідний лист.

Правила внутрішнього розпорядку в гуртожитку

Мешканцям гуртожитку забороняється:

• вчиняти будь-які дії, що створюють небезпеку життю та здоров'ю людей, або можуть призвести до псування майна;
  • без дозволу зберігати, використовувати додаткове електричне обладнання і пристрої;
  • зберігати, уживати спиртні напої, наркотичні та токсичні речовини, знаходитись в гуртожитку у стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп'яніння;
  • самовільно переселятися, виносити меблі та інвентар з кімнати;
  • тримати в гуртожитку домашніх тварин.

Мешканці гуртожитку зобов'язані:

• пройти інструктаж, дотримуватись правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку;
  • здійснювати вхід в гуртожиток до 21. 00 год.;
  • надати доступ до кімнат вихователям, адміністрації училища, майстрам виробничого навчання, класним керівникам (залишати ключі на прохідній);
  • дбайливо ставитись до майна, ощадливо користуватись водою, електричною та тепловою енергією;
  • підтримувати чистоту в кімнаті;
  • брати участь в озелененні прилеглої до гуртожитку території та дрібних роботах громадського характеру;
  • при закінченні навчання, або при достроковому припиненні дії договору здати інвентар, майно, що знаходилось у користуванні в кімнаті гуртожитку.

Порядок денний в гуртожитку ЛВПУ РСТ

7.00 - Пробудження від сну, підйом

7.30 - 8.00 - Ранковий туалет, зарядка, загартовуючі процедури

8.00 - 8.15 - Прибирання кімнат, секцій

8.15 - 8.45 - Сніданок, підготовка до занять

9.00 - 15.30 - Навчальні заняття

15.30 - 17.30 - Заняття в гуртках та секціях

17.30 - 18.00 - Вечеря, вільний час

18.00 - 20.00 - Самопідготовка до занять. Прибирання кімнат, секцій.

20.00 - 22.00 - Вільний час, читання, перегляд телепередач,

22.00 - 22.30 - Вечірня перевірка учнів

22.30 - 23.00 - Вечірній туалет

23.00 - 7.00- Сон

Рада гуртожитку

У гуртожитку функціонує учнівська Рада гуртожитку, яка є виконавчим органом учнівського самоврядування. Основним завданням Ради гуртожитку є забезпечення і захист прав, інтересів учнів, створення необхідних умов для проживання, навчання і відпочинку учнів.